Aranizda spor antrenoru olarak calisan var mii?

Arkadaslar merhaba. Ben bir spor salonunda resepsiyonda calisiyorum. Spor antrenoru olmak istiyorum ama daha once spor falan yapmadim. Nasil spor antrenoru olabilirim? Cunku hocalarin hepsi besyo okumamis sonradan olanlar da var. Bilgisi olan var mi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle genelde BESYO VE Fitness kurslarından seminere katılıp elinde belgesi bulunanlar bu konuda daha şanslı ama illa bunlar olacak diye bir şart yok..
    İyi bir fizik, antreman programı ve kas yapısı hakkında gerekli bilgi ve iyi bir diksiyon olursa halledebilirsin ;)

0|0
    0|0
    • Bayanim 185 biyundayim spora yeni basladim ama 1 senede kivama gelirm bence. Gelemez miyim? Peki 😢 ya zaten antrenorluk kurslari varmis bakiyim bir arastiriyim...

• var var genclik ve spor bakanlıgının actıgı kurslar var bı arastır ıstersen

Erkekler Ne Diyor 4

• Grassroots C, antrenör sertifikası olur mu? :)

0|0
    0|0
    • Evet hocam bilgi istiyorum

• Hooffff detayi okuyalim arkadaslar lutfen lutfen!!! Tisikuurleerrr futbol hocam 😊

• Sakin ol şampiyon, takım çalıştırmıyorum elimde var sadece lisansım. Vakt-i zamanında almıştım :)

• Ben besyo okuyorum sen fitnness antronorluk belgesi aalmalisimn ki bnds alicM

0|0
    0|0
  • Anterinor olmak için ileri seviye sporcu olmalısın

0|0
    0|0
    • Ama kimse besyo bitirmemis burda sen antrenor musun

• Sen ogrencisin ben direk icindeyim. Bu acidan bakmak lazm

• Bende ağırlıkları alıp dışarıda çalışıyordum zaten :d

• Jonny?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0