Ekşide yazdığım yorumlar başarıyla eklendi dendiği halde sayfada tekrar tıkladığımda neden yorumumu görmüyorum?

evet tıklıyor ve yorumumu göremiyorum.. madem saygıdeğer efendimiz yorumunuz başarıyla eklendi diyorda biz neden yorumumuzu göremiyoruz? 1 aydır kayıtlıyım ve çaylağım yazar olmak için ne yapmalıyım?
birde bir diğer sorum var yurt dışını yani norveçi telefonla arasam dakikası kaç t. lye görüşebilirim.. norveççe çevirmen nereden bulabilirim.. birde numara (0047 4689663.. bir hane daha var ama söyleyemem) başına ne eklemeliyiz?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• çaylak olduğundan dolayı yazıklarını kimse görmez sadece çaylaklar bölümüne basarak görülebilir. eğer görülseydi yazar ile çaylağın ne farkı kalırdı ki? Ayrıca onay listesinde sıra 1 yılda ancak sana gelebiliyor. çok kaliteli ve tanım içerikli 10 entry girmen lazım ki çaylak onay listesine alınasın...

0|0
    0|0
    • Daha 1 aydır üyeyim.. bu zamana kadar olmamam hata.. Toplam 1 aydır 30 kadar entry girmiş olmam lazım.. İçlerinden on tanesi dediğiniz gibidir..1 yıllık sıra olması çok ilginç geldi bana ve uzun.. Çaylak onay listesi derken yani Daha çaylak bile değilmiyim.. ?

• hayır, eğer 10 entry girmişseniz çaylaksınız. fakat dediğim gibi bu sıra en az 6-7 ayda gelir en fazla da 2 yılda. tabi ortalama olarak 1 yılda geliyor. kötü olan ise ilk girdiğiniz 10 entry beğenilmezse sizi listenin en sonuna atıyor ve tekrar 10 entry girmenizi istiyor :) ekşisözlükte yazar olmak okadar basit değildir.

Yükleniyor...