Sporla nasıl kilo alırım?

45 kiloyum, boyum orta uzunlukta. çok zor kilo alan bir bünyem var. bacaklarım biraz kalınlaşsın, göğüsşerim dikleşsin, kalçam sıkılaşsın istiyorum. genel olarak da şöyle bir 55 kilo alayım istiyorum. yüzüm de çok zayıf. tüm bunları nasıl başarabilirim. sporsuz sadece çok yersem kilo alsam bile vücudum şekilsiz olcak ayrıca sağlıksız kilo almış olcam. kısacası sağlıklı kilo almak için vücudumu sıkılaştırmak için hangi sporları uygulamalıyım?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness yapman en ideali olacaktır vr amacına en hızlı ulaşacağın spor dalıdır öncelik ile bulk diyeti (kilo alma) diyeti uygulayıp ek takfiye olarak ta karbonhidrat tozu kullanabilirsin spor salonuna Yazılmanı tavsiye ederim imkanın yok isede mesaj atarsan sana program hazırlarım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hacim kazanmak istiyorsan bodybuilding. Uzman bir diyetisyen ve iyi bir trainer yardımıyla istediğin vücuda ulaşırsın. Göğüslerin kilo almana bağlı olarak biraz büyüyecektir ama çok bir değişim bekleme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Protein al bolca birazda karbonhidrat. Ara ogunlerde zeytinyagi kuruyeemis tuket . Kardiyo yapma. Agirlik calismalari yap bacak calis squat yap deadlift yap olur

1|0
    0|0
  • yiyerek

0|0
    0|0
  • Sporsuz çok yersen ve bünyen musaitse yağlı kilo alırsın (genelde) kimse şişko sevmez ! - Sporlar alırsan dediklerin olur, bunun için protein gainer ve amino asit işini görecektir. ve karbonhidratlı beslenme ve en önemlisi disiplin.

0|0
    0|0
  • Beslenme şart 6 ogun

0|0
    0|0
  • Spora 6 önce başladım başladığımda kilometre 55 di Şu an kilom 70 :)

0|0
    0|0
    • Kilom olacaktı o :(

• protein tozu falan kullandın mı peki? ben öyle şeyler asla kullanmam. doğal yollarla almak istiyorum. baya almışsın bu arada kilo.

• Evet baya aldım :) protein tozu zaten doğal oda sut ürünleriyle yapılıyor ben kullanmadım gerek duymadım yediğim yemekler hesaplamalarımda protein yetiyordu bana istersen kilo almanda yardımcı olabilirim mesaj atabilirsen?

• zaman alır ama pilates ve fitness calıs kas olarak almaya başlarsın 55 kilo gayet hos görünümün olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• fitness yaparsan zaten ordaki programla kilo alirsin 😊😊 ve iştahin acilir 😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...