Sizce şike iddiaları ile ilgili TÜRK FUTBOLU aleyhine çalışan kurum ve kişiler ile ilgili görüşleriniz nelerdir?

yorumlarınız için tşkkrürler..-.- yorumlarınız için tşkkrürler..-.-

• Galatasaray, Trabzonspor, Lütfi Arıboğan, siyasi bir grup ve yandaşı bir cemaat TÜRK FUTBOLUNU ve İMAJINI bozan mesnetsiz hareketlere girdiklerini düşünüyorum
    25% (1)43% (3)36% (4)Oy Ver
  • Hayır şike iddaalaranı doğru buluyorum iddaalara ismi karışan FENERBAHÇE, BEŞİKTAŞ, SİVASSPOR, MERSİN İ. Y. nun şike yaptığını düşünüyorum
    50% (2)57% (4)55% (6)Oy Ver
  • Kararsızım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Şika yapmadılar sanırım ama kararsızım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Şike yaptılar sanırım ama kararsızım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Konuyla ilgili bir fikrim yok
    25% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
olayı daha soğuk kanlı değerlendirmek için biraz daha vakte ihtiyacımız var anlaşılan çünkü insanların aklı karışık görünen o -.-

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş şike yapmadı uefadan aldığı ceza mali kaynaklı , Kurunun yanında yaşta yanmasın

0|1
    0|0
    • Yıllardır yapılan pisliklerin bir anda ortaya çıkması sporun ötesindeki olaylardan ötürü

• türkiyedeki mahkemeyi kastettim yanlış hatırlamıyorsam 1-2 maç ile ilgili uefa sonuçta ülkenin iç işlerindeki durumla pek ilgilenmiyor sunulan evrak üzerinden değerlendiriyor bir de adamlar koskoca savcılık kurumu ve polis tarzı kurumların belge diye sunduğu evraklar üzerinden bir değerlendirme yaptı bizdeki kurumlar avrupa standartnıda hem değil hemde bağımsız değil üstten tepeden bazı gruplardan emir alabiliyor hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz sonuçta hepimizin bildiği konulr yani -.-

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• turkiye de bamyaya yapmadim diyen klup neredeyse yok.. kavga ben yaptim ama sende bunu bunu yaptin.. hatta yaptim ama klübün cikarlari icin yaptim diyenleri duyduk.

0|1
    0|0
    • eskiden beri duyduğumuz şeyler vardı açıklamalar ama bu kanıları zemin yapıp bir kurguyla sunulmuş gibi birde türkiyede yeni toplum mühendislik çabaları bu davalara bakan savcı ve polislerin bir dönem hem kendilerine hemde bir siyasi gruba endeksli çalıştıkları bilinen bir şey her ne kadar bu dönemde araları bozukta olsa kötü çocuk muamelesi görselerde bir dönem sırtsırtaydılar ve bu olayların döndügü vakitlerde dönemin savcıları polisleri bu gruba bağlı gazetelirn manşetlerini hepimiz biliyoruz yani bugun örgüt gibi çalıştıkları söyleniyor ki gene bilinen bir şeydi avrupa kısmına gelirsekte bir kısım kişi fifa bunun şike oldugun tescilledi diyenlerde yşunu düşünmeli fifa iç işlere karışmıyor ülkenin savcısı polisi katakullu yapmaz ön kabulunden evrakları inceleyip bir karar varıyor ama bizler aynı toplumda yaşadığımız için biz biliyoruz ki bu kurumlar üstten altattan cemaatten veya birilerinden rahat emir alabilyor hareket edebiliyorlar tam bağımsız değiller bunlarıda görmek lazım

• Fenerbahce yaptı tescillendi

0|1
    0|0
    • tescil derken polisin ayarlanması savcının ayarlanması komu oyu oluşturulması ve bu savcı ile polslerin girdiği tüm davalarda örgüt gibi davrandığı iddiaları birde böyle şeyler dönüyor ortalıkta ve içerde yatan yok suç var olduğunu iddia ediyorsak ilginç biraz ayrıca şike iddaları 5-6 takımm ismi geçyor konuşulan hep fenerbahçe ama bir de böyle bakmak lazım belki

• Fenerbahçe şikeci

0|2
    0|0
    • takıldın oraya bakıyorum da -.-

Yükleniyor...