Fikret Orman Basın Toplantısı Düşünceleriniz?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Fb-Başakşehir maçı sonrası Aziz , Cüneyti tehdit etti ama Cüneyt korkusundan rapora yazamadı. İlk derbi sonrasında Mahmut Uslu , Antalya maçından sonra da Aziz ağlayarak bu maçın böyle olmasını sağladı

Verilmeyen kartlar , penaltılar ile skora etki etti
    Zamanında Ali Şene küfür ediliyor diye tribünün arasına girip müdürü engelleyen saygı deger Sebaya küfür eden kendini bilmezlere laf söylemesi mi yanlış
    Konya maçında konyalı hakem verilmesi de oyunun parçası

http://i.hizliresim.com/JA66O5.jpg

Biz oda basmayıp, hakemlere baskı uygulamayınca böyle oluyormuş demek ki

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• valla o faulu veriyorsa bir hakem olcay'ı arkadan dürten pozisyona 2 kere penaltı vermeli.

ben bir beşiktaşlı olarak ısrarla fenerin iyi oynadığını söyleyenlere soruyorum: kendi sahasında 42 ye 58 topla oynanma ya da zaman geçirmek için kendini yere atmalardan da mı utanmıyorsunuz? volkan 3 te golü attı 6 da kendini yere bıraktı. oha yani. toplamda 3 kere kendini yere bıraktı. fener ilk yarıda köpek gibi koştu. ama ikinci yarıda atakları yok
    fikret doğru olanı yapmıştır. fb'nin bizi ezdiğini falan düşünenlerde siktirsin gitsin. sanki hakem odası bastı fiko. hakkını arayanın her zaman yanındayım.

burada da allahına kadar hak ihlali var. ezik fbliler bile galibiyet beklemezken bedavadan kazanmanın haklı sarhoşluğu içindeler.

0|2
    0|0
  • Bence geç bile kaldı..
    asıl sorun hakem sistemi bu ülkedeki hakemler profosonel olmalı aartık hakem okulu açılmalı spor akademilerinde..
    hakemler ciddi egitimden geçmeli
    Avrupada yönettikleri maçlarda herkese eşıt davranan hakemler gelip burada maç katlediyorlar..
    bu kadar olmaz

0|1
    0|0
  • böyle bir küfür olay nerden çıktı anlamadım kamu oyundada böyle bir doğal bir tartışma yok çıktı biri böyle açıklama yaptı kim gördü hanii kayıtta var bilemedim göremedim varsa böyle şeyde tabi futbol açısından hoş değil ama kurumsal bir eylem değildir varsa şayet 3-5 kişidir ama oldugunu düşünmüyorum biraz yenilgiyi hafifletmek için bir manipilasyon gibi geldi hedef şaşırtma çünkü iyi ağırlandıklarına dairde teşekkürü var başkanın sonuçta varsada 3-6 kişey takılıp bukadar büyütmeye gerek yok kurumsal bir eylem değil sonuçta -.-

0|0
    0|0
  • Demesi gerekenleri dedi..

0|1
    0|0
  • Deniz Ateş Bitnele demediğinı bırakmayan medya Cüneyt Çakıra tek bir laf edemiyor, Derbide adil bir yönetim olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Hakemle ilgili elestirileri sacma olmus

0|0
    0|0
  • yenince owww çok iyiyiz yenilince hakem kötü bence artık bunları geçmeli

0|0
    0|0
    • Mevzu Yenmek, Yenilmek Değil Hakem Hataları İyicene Bir İzleyip Kavra Sonra Mantıklı Yorum Yaparsınız..

• Ben onun yaptığından büyük bir video fenerbahçe aleyhine görüntülerden çıkarırım

0|0
    0|0
  • gereksiz.

0|0
    0|0
  • yenınce ortalık sut lıman yenılınce aglamanın en alası

0|0
    0|0
  • başkan ne dedyse sonuna kadar katılıyorum.

0|0
    0|0
  • İlk maçta hakemle kazandı beşiktaş. hiç fikret orman çıkıp da açıklama yapmadı. o zaman açıklama yapmazsan canının yandığında seni kimse takmaz. boş konuşmuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...