Kararı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Gs nin avrupa kupalarından men kararını ile ilgili düşünceleriniz nelerdir... -.-

• Gs 1 yıl avrupa kupalarından men kararını doğru buluyorum çünkü ekonomik FAİR play e uymamıştır
    0% (0)33% (4)31% (4)Oy Ver
  • Gs 1 yıl avrupa kupalarından men kararını doğru bulmuyorum Taraflı bir karar olduğunu düşünüyorum
    0% (0)25% (3)23% (3)Oy Ver
  • Gs 1 yıl avrupa kupalarından men kararını doğru buluyorum bu durum diğer kuluplerimiz içinde bir tehdit olouğunu düşünüyorum
    100% (1)42% (5)46% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ekonomik fair play konusu tüm takımların dikkat etmesi gereken bir durum gibi görünüyor kararın taraflı olduğunu düşünen ve mevzuya objektif bakmayan bir kitle var -.- benim görüşüm az cezayla yırtmıştır gs görünen o...
aslında finansal fair play e fifa denetimi gerekmeksizin tüm takımlar kendi kendilerini denetlemeliler bu konuda -.-

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yine alınabilecek en iyi ceza alındı, daha büyük cezalarda masadaydı. Uefa ceza vermese yine tepende olacaktı, ne transfer yapabilecektin nede doğru düzgün adım atabilecektin. Yine Türkiyeye ambargo koyan bir takım yaratmak için daha rahat olacağız.

1|2
    0|0
    • cezanın yumuşatılması gs için bardağın dolu tarafıdır iyidir bencede dedigin gibi yüklü cezalarda gelebilirdi

• Şimdi bazı arkadaşlar cezaya uyulmazsa yine men gelir falan demiş ama olayı iyice anlamak lazım. Eğerki Uefa 1+1 yıllık bir ceza verseydi evet seneyede yine dikkatli olmak zorundaydık ama ordaki +1 yılın olmaması bizi transferde ve projelerde çok rahatlattı.

• doğru tabii

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Feda ile dalga geçenlere veda derler

Bir sene gitmeyiz sonra toparlarız ayağı pek inandırıcı değil. Eğer mali yapı düzelmezse yeni cezalar kapıda. Bu yüzden ucuz oyuncular alınıp eldeki maliyetli oyuncular satılmazsa aynı tas aynı hamam olur

0|1
    0|0
    • demirörenden sonra şimdiki bjk başkanı ilaç gibi geldi süreci iyi yönetti bir ara koltuğu sallandıysada iradeli durdu gs dede süreç benzer yürümeli bence taraftaların bu sene gitmesekte ki tavrı normal bence taraftalrılk girdi mi objektiflik devre dışı kalıyor çünkü yönetimde aynı kafada değildir sanırım yoksa cezalar artar haklısın

• ne bamyaya yaptigi icin, ne de evrakta sahtecilik yaptigi icin alinmis cezadir.

"son 3 yilda cok fazla para harcamissin, az para kazanmissin" diye verilmistir.

0|1
    0|0
    • öyle zaten ekonomik fair play e uymadığı için bu durumu konuşuyoruz başyka konulara gönderme yapman doğru değil hoş da değil bu hazımsız tavırdan uzak olmak lazım bence o konuyla ilgili başka platformada konuşulur -.-

• Doğru mu bilmem ama yani yazık oldu.

0|1
    0|0
    • neden yazık oldu göz göre göre değil mi bu biraz da son 3-5 yıldır fifa finansal fair playlerden bahsediyor ceza alan kulupler bile var bu konuda

• Sonuçta bir Türk takımı çok zarar görecek. Ben böyle düşünen biriyim. Doğruluğunu bilemem dedim ya. Ama yazık oldu.

• doğru bu dediğin belki ama aslında finansal fair play e fifa denetimi gerekmeksizin tüm takımlar kendi kendilerini denetlemeliler bu konuda kulup yönetmek amatörce değilprofosonel kişilerle kurumsal kimlikle yönetilmeli bu fifa girişimleri hep takımları bu yöne adım attırmak içindir aslında

• az bile yedıler

0|3
    0|0
    • beklentin neydi 2 yıl olması transfer yasağı falan mıydı

• daha ne kadar olacak uyari uyarı uyari verildi ustune para cezasi ustune saglam. 5 kere uyarimi olacak

• anladım doğrudur

• 1 yıl az..2 yıl verilmeliydi.

0|1
    0|0
    • bir de üstüne transfer yasağı verilse peki hem yağından hem suyundan yani misss :D

• Alt limit var ama üst limit olmamalı fransız takımına verilecek cezalarda..

• futbolu tkip etmeyeli 8 sene falan oluyor, hiçbir bilgim yok.

0|1
    0|0
    • niye o kadar ara verdin :D biz de kim eksik diyorduk -.-

• İyi oldu beter olurlar

0|1
    0|0
    • ekonomik fair play her takımın belası gibi iyi yönetmezse durum bu -.-

Yükleniyor...