Kapat

Onu kazanmama yardım edin...

Birbirimizin ilkiydik.Birbirimizi çok sevdik ve sınırlarımızı çok iyi bildik.Bu sınırları asla aşmadık.İlişkimiz çok düzenli bir şekilde ilerliyordu.Onun ailesinin haberi yoktu benimkinin vardı.Bir kaç kere ailesi ile tanışmayı teklif ettim ama çekindiği ve korktuğu için tanışmamı ve onlara söylemememizi istemedi ve bende fazla üstüne gitmedim.İlişkimiz süresi içinde en ufak bir pot bile kırmadık ailesine karşı.Ailesine çok saygı duyan biri ve gün geldi ailesine karşı kendini suçlu hissettiğini ayrılmak istediğini söyledi.Bende onu ailesiyle karşı karşıya bırakmayacak kadar çok seviyorum.Severek ayrılmak zorunda kaldık aynı sınıftayız onu hala seveceğimi ve vazgeçmeyeceğimi söyledim birbirimizi tamamen kaybetmek istemediğimiz için arkadaşlığımız devam ediyor.Ama ben onu hala seviyorum.Ben yanına gidersem telefonla ararsam ya da kavgaya falan girersem iyimisin diye soruyor arada sırada.Ama ben onu gün geçtikçe kaybettiğimi hissediyorum.Onu tekrar kazanmak istiyorum sizce ne yapmalıyım.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• üzgünüm ama ailesini bahane etmiş ayrılmak için . önce bir bunu kabullen ve sende kendi yolunu çiz

0|0
    0|0
    • Neden ayrıldığımızı bilmiyorum herşey çok yolunda gidiyordu en ufak bir tartışma bile geçmedi her saniyemiz çok iyi gidiyordu ama birgün ...Beni terk ettiğini bir türlü kabul edemiyorum ama sanırım oda beni hala seviyor

• Ailesini bahane ettiğini sanmıyorum zaten bana en başından söylemişti.Ailesine karşı çok saygılı biri.En iyi ve en kötü zamanımda yanımda o vardı ve sanırım bende onun en kötü anında yanımdaydım.Birbirimizi kaybetmek istemiyorduk.Birlikte kısa zaman içinde çok zorluk atlattık

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...