Dikkat dikkat. Gs avrupa kuapalarından 1 yıl men edildi?

düşünceler ne bence cok iyi oldu :) sizler ne diyorsunuz

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• Kötü oldu. ortalık şikecilere kaldı

1|0
    0|0
    • :) hahaha fakir sus hadi

• görüşeceğiz bakalım neler olacak :)

En İyi Erkek Görüşü

• 2011 ahı derler buna bunlar daha iyi günleriniz
    kaç yıldır FENERBAHÇENİN sırtından başarıya ulaştıklarını düşündüler
    okadar para kazandılar vergi vermediler kaçırdılar
    Şuanda hem mali hemde sportif olarak çöktüler bundan sonrada gün yüzü zor görürler tabi 2011 gibi komplo uydurup UEFA ya sayfalarca aglamak gibi bişey yapmazlarsa dicem ama oda kurtarmaz :)
    .

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tescilli şikeciler kendi haline yansın

0|1
    0|0
  • Ohh çok iyi oldu :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Beklenen bir durumdu..
    olması iyide oldu
    bu sene kupayı alır telafi ederiz bunu..
    bir proje teknik direktörü ile anlaşmalı yönetim ve seneye daha güçlü bir takım kurmalıyız.. ancak gidipte yabancı oyunculara milyon dolarlar vermek yerine daha genc ve yetenekli oyuncular bulmak şart

Türk futbolunun temel sorunu budur Avrupadan yaşı geçmiş oyunculara bir dünya para vererek günü kurtarmak derdinde olan yöneticiler artık gitmeli takımın başından..

Bir portekiz bir ukrayna takımlarına bakarak bunu anlamak zor olmasa gerek

0|2
    0|0
  • Feda ile dalga geçenlere veda derler

Bir sene gitmeyiz sonra toparlarız ayağı pek inandırıcı değil. Eğer mali yapı düzelmezse yeni cezalar kapıda. Bu yüzden ucuz oyuncular alınıp eldeki maliyetli oyuncular satılmazsa aynı tas aynı hamam olur

1|2
    0|0
  • alma mazlumun ahını demişler çıkıyor şimdi :D

0|1
    0|0
  • Ezeli rakibin bu duruma düşmesinden keyif alır mıydım? hayır almazdım... Ta ki 2011 senesine kadar... Yapılan komplolara rağmen sayfa sayfa şikayet ettiklerini unutmadık... Fenerbahçe' nin sırtından avrupadan gelen paralarla milyon eurolar kazandılar , yetmedi vergi kaçırdılar , bunlara rağmen hala bu duruma düştülerse beter olsunlar...

0|0
    0|0
  • Şikeden dolayı men edilmekten iyidir :D

2|0
    0|0
    • türkiye anayası ve avrupa şike yapmamıstır dıyor :)
      sen şike men? :)) hahah aceba düşünüyorum cok kıskanyıorsun

• Hacı bir şeye takildim tabiki diyorsunda. 17 puan varmis ya Rekabette yokmus 4. yildizi neden ilk almadiniz? Pardon alamadiniz 😂

• Heh gercekleri yazinca bir yani tutuşup görüs kaldirtan şahısta soruya görüş paylasmis. Önceki cevabim ağır geldi de şikayet etti galiba. Yorumum kaldirilmasa ikinci bir cevap paylasmayacaktim. Bu saatten sonra bildirim kalabaligida yapma birileri nede olsa gercekleri silmeye calisir:)

• Cok uzuldum ya

0|1
    0|0
  • Hak ettiler eski başkana ceza vermediler olan oldu

0|1
    0|0
  • iyi olmus kendını toparlar artık gs eski gs yı ozledık gelen gıden koyuyo malesef :(

0|1
    0|0
  • Zaten gidemeyeceklerdi sıkıntı yok reis :DD

0|1
    0|0
  • bu kadar haksız şampiyonluktan sonra olması gereken adelet bu

0|1
    0|0
  • Yazık oldu. Büyük zarar takıma.

0|0
    0|0
  • 1 Yıl Avrupa Kupalarına katılmamak Galatasaray için çok büyük bir kayıp değil, yine en az cezayı aldık. Şampiyon olamazsa FBde Uefa radarına girecek yani bu Türk futbolunun sorunu.

0|0
    0|0
  • Yazık oldu gerçekten üzücü 100 yıllık mazin var mı hiç mi tecrübe kazanamadın hiç mi ders alamadın neyse burası Türkiye normal şeyler :S

0|0
    0|0
  • parasızlıktan men yemek, şerefsizlikten men yemekten iyidir...

0|0
    0|0
    • :) hahaha fenerbahçeye o haksız men için tazminat ödedi. gs ye ödemeyecek :) hadi dostm işine

• Şubat 24..
      hee sen kulübün muhasebesinden direkt bilgi alıyorsan ve 10 gün içinde de para hesaba yatmışsa o ayrı tabi

• :) hey allam ya tamam bro

• Normal bir ceza durumlarında iyileşme olmazsa 1 yıllık ceza artabilecekmiş

0|0
    0|0
  • az bile

0|0
    0|0
  • ne ar aoldu layn

0|0
    0|0
  • Zevkten 4 köşe oldum duyunca :)

0|0