Baylar eşlerinizin, sevgilinizin, nişanlınızın.. vs bikini/mayo giymesini ister miydiniz ?

soru açık aslında ; yaz yaklaşıyor bazımızın sevgilisi var bazılarımızın ise yok olmayanlar da artık hayal etsin yapacak bir durum yok.

sevgiliniz/eşiniz vs tatil mekanına gitmek istediğini söyledi deniz kenarı fethiye antalya İzmir vs tabi ki de oraya güneşlenmek denize girmek stres atmak için gidiliyor haliyle eşiniz/sevgiliniz mayo veya bikini giymek isteyecektir izin verir misiniz ? bunu yobazlık olarak algılamayın , sonuçta bikinili kadınlar çoğu zaman caziptir ve bunu bazı erkekler kaldıramaz yani kendi kadınına başkasının bakmasını olay bundan gelmekte.

izin vermezsiniz orada ne giymesine izin verirsiniz ya da ne giyerse sizi daha mutlu eder içinizi rahatlatır ?

izin verenlere diyecek bir şey yok zaten

peki ya kızlar sevgiliniz/eşiniz sizin mayo/bikini giymenizi istemiyor buna karışıyor tepkiniz ne olurdu ? ne derse desin giyer miydiniz yoksa giymez miydiniz ?

bir de erkek arkadaşlarıma şu soruyu yöneltiyim sevgiliniz/eşiniz sizin sözünüzü dinlemeden bikini giydi tepkiniz ne olurdu ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• ben zaten giymezdim, o yuzden sorun yok deniz meniz yok buralarda.

izin vereceginide dusunmezdim, dize kadar olan elbisemi bile kiskandigi, topuklu ayakabi bile giydirmek istemedigi icin..

zaten kiskanclik krizine girerim diye onu goturmezdim denize, kendisi beni kiskandirmaya bayilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben bikini giyiyorum bu gayet nortmal denize çarşafla giremeyiz

ama erkeğin şortla girmesini isterim hiç sevmem mayo giyen erkek tiplerini

0|0
    0|0
    • sevgilin karışıyor mu ? karışşa bikini mayo giymeni istemese ne yaparsın ? yine giyer misinz yoksa giymez misin ?

• evlenmeden karıştırtmam kendime

yerinde ne giymem gerektiğini gayet iyi biliyorum

• Benim sevgilim karışıyor bikini falan giyme diyor giyerse kadınların olduğu yere git diye o yüzden kadınlar plajına gidiyorum :)

0|0
    0|0
  • ben kzm benimki şort giyiyo giysin onuda ne dyiyim zaten diğer kzılar ona pek öyle dikkatli bkmaz eccük göbeği varda böyle minnak göbeği vaaar :D

0|0
    0|0
    • ahahah biz erkeklere kimse bakmıyor :(

peki sen giyer misin mayo bikini filan ? ya da sevgilin karışır mı

• o herşeye karışıyo zaten ben siyah bikinimi giyerim o buan karışamz artık yani o kdrda değil !

• diyemem giyme fiziği güzelse kıskanırım tabi giymemi istemezse daha kapalı bir şey buluruz

0|0
    0|0
  • antalya İzmir ne alaka o şehirlerin ne ayrıcalığı var bir deniz orda mı Allah Allah bu saçma bir kere ve o izin vermiyo bende öyle kadınlara bakmasına izin vermiyorum bikgiyen kadınlarıda anlamış değilimg*tgösterme meraklıları

0|0
    0|0
    • antalya İzmir sonra vs diye bir sözcük kullandım. bir şeyleri cımbızla almaya baylııyorsunuz ama kendinizi küçültüyorsunuz. biz erkek olduğumuz halde bile argo kullanmıyorken sizin yapmanız ayıplayacı bir davranış

• isttanbul da sahil antalyanın ki kadar güzel değil havası vs filan ben sadece adaları seviyorum

• bence okdar fark yok meşhur diye güzel olucak diye bişey yok bnce değil

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne giymek isterse giysin.

0|0
    0|0
  • kadın bikini giysin ama sahile değilde sokağa çıksın bakalım ne olacak :)))

0|0
    0|0

• döve döve sündürürüm

0|0
    0|0
  • giyecek tabi

0|0
    0|0
  • yok. bence eve kapatmak lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...