Yorumlarınıza ihtiyacım var...

merhaba arkadaşlar 2.5 yıldır bir sevgilim var ve birbirimizi cok seviyoruz aynı memleketteniz ve avrupada yaşıyorlar almanya ben ise istanbuldayım ailelerimiz birbirlerini tanır.. benide severler ama sevgilim korkuyor cünkü bundan 3 yıl önce 18 yaşındaki kuzenim'e sevgilisi tarafından habersiz yüzük gönderildi köyde ve aileler kavga yaptı iç savaş cıktı diyebilirim ve herkes birbiriyle küstü bu cocukla kuzenimin tanışmalarını kuzenimin kuzeni araçı oldu ve oda kötü oldu.. şimdi bende sevgilimi cok seviyorum ancak bizide kuzenım tanıştırdı ben gördüm begendim aracı koydum tanıştık. kuzeniminizin başına gelir evlenemeyiz diye korkuyor.. ve ailesi istanbuldan damat istemiyormuş.. sırf oraya gidince iş bulamaz sıkıntı olur diye halbiki bütün gencler evlenip gidiyor işini buluyor sizce bizim durumumuz nereye gider? evlenebilirmiyiz yorum yapın lütfen.. :(( off off

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Vallaha ikinizde istiyorsaniz kimse engel olamaz bundan emin ol.bende almanyadaydim sevdigim turkiyedeydi ailem karsi cikti ben kactim almanyadan turkiye ye kimsenin haberi olmadan gittim ve sevdigimle evlendim hic kimseyi takmadik.simdi 1,5yillik evliyiz ve hamileyim esimi almanya ya götürcem insaallah.demek istedigim ikinizde gercekten isterseniz sadece dua edin ve mücadele etmeyi hic birakmayin sonuc güzel olur insaallah;)

0|1
    0|0
    • hayatın maceralı gecmiş : ) keske aileler razı olsaydı ama siz mutlu oldukdan sonra gerisi teferruat :) allah razı olsun teşekkür ederim bizde öyle düşünüyoruz dua ediyoruz insallah rabbim bizi ve tüm sevenleri ayırmaz dualarımızı kabul eder sadefa kafamızdaki bir kuruntu işte onlara olanlar bizede olurmu diye :(

• Yok öyle kötü düsünmeyin hersey insaalah cok güzel olacak.allah sendende razi olsun...:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...