Cristiano Ronaldo - Lionel Messi ? ?

Ronaldo futbol için yaratılmıştır ama futbol Messi için yaratılmıştır.

-Bir İtalyan gazetesi

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|42

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• Ronaldo daha iyidir neden mi?

Bak şimdi 2 tane çocuk var. 1-ronaldo, 2-messi.

messi çocuğu hayatında 2 tane sınava girmiş. 1-barcelona, 2-arjantin milli takımı.

barcelona takımında pekala 100 tam puan almış. arjantin milli takımından ise 60 almış.

yani messi beğenildiği takım dışında sadece 1 takımda oynamış ve vasatı aşamamış!

ronaldo çocuğu ise hayatında 4 tane sınava girmiş. 1-sporting lisbon, 2-manchester united, 3-real madrid ve 4-portekiz milli takımı. pekala belki 100 tam puanı yok ama hepsinden de ortalama 95 puan almış. her girdiği sınavda rüştünü ispat etmiş. ve ben ronaldoyum demiş. bir sınava daha girse eminim yine en az 95 alır. ama messi çocuğu alamaz.

ayrıca filistinlilere 1,5 milyon euro yardım yaptı. altın ayakkabının parasını hediye etti. messinin gerçek ismi messijahtır ve arjen robbenle, david beckham gibi 10-15 gizli yahudi futbolcudan biridir. bu yüzden onların etkisindeki fifa, en iyi futbolcu seçimlerinde messinin seçilmesi için oyları değiştirdi. birsürü futbolcu çıktı dedi ki ronaldoya verdim messi yazılmış dedi. ronaldo katolik olduğu için seçilmiyor.

ayrıca sanılanın aksine messi daha kibirlidir. ronaldo cana yakın ve insandır. türkleri de çok sever.

ne alakası var deme soru sahibesi. ben önce insanım, sonra türküm, sonra futbolseverim. :)

1|0
    0|0
  • Cr7 futbolcunun dibidir

1|1
    0|0
  • tabi ki ronaldo diyorum kişiliğine ahyarnığım bir kenara futbolda da ronaldo messiden bikaç gömlek üstün çünkü messi forvet oynarken ronaldo ortasaha oynuyor ve gol krallığında beraber yarıştılar geçen sene milli takımdaki icraatlarına bakınca da ronaldonun yine üstün olduğu anlaşılır yani messi iniesta ve xavi'siz bir hiç ama ronaldo tek başınada ronaldo

1|1
    0|0
  • sadece bu 2 sine bak sen söyle kim . link

link Adamsın cr7.

1|1
    0|0
    • Babamda dün bunu söyledi bana.. O da Ronaldo hayrandır..Ama sadece bu yönden bakmıyorum ben futbolunu sordum ayrıca..

• Sadece ama sadece futbolcu olarak alıcksan ki sacma bence.Futbolcu olarak Ronaldo bu dünyanın en iyisi ama messi bu dünyadan değil messi ayrı.

• bana göre Cristiano Ronaldo sağ içinde ve sağ dısında çok iyi biri

1|2
    0|0
  • ronaldonun messiden geride gözükmesisinn sebebi forvet değilde sol açık oynaması bence ronaldo

1|1
    0|0
  • kafam karıştı şimdi kimi kime ne yapmış:D

1|0
    0|1
  • link Bu adamlarla son ayaklar kıyaslanmaz..

Topla çok kısa sürede adam eksilten, her yerden etkin vuran, duran toplarda elindeki en etkili kozun olan adamlardan bahsediyoruz.. Sonuç tabi ki messi..

1|0
    0|1
  • adamsın QR7

1|1
    0|0
  • Ronaldo-freekick,kafa vurusu,ceviklik,hiz,dribling,pas,depar,calim

Messi-pas,hiz,calim ve gol

Yani Barcelona zaten iyi takim,Ronaldo tek basina her yerde kendini kanitladi dostum.

1|0
    0|0
  • doğru denebilir .hak veriyorum .ikiside çok profesyonel oyuncular .

1|0
    0|0
  • Ronaldo: Ben futbolun oğluyum.. Messi: Benim öyle bir oğlum yok..

Ama ronaldo'yu daha çok severim, orası tartışılmaz.. izlerken daha bi' haz alıyorum..

Not= he bi' sabri var.. - sabri : ben sedat peker'in yeğeniyim..

1|0
    1|1
  • messi nirvana'sını yaşıyor.yani elinden gelenin maximum performansını veriyor

ama

cristiano ronaldo elinden geleni yapmıyor.onun yapabilecek seyleri daha cok iken yapmıyor.

ronaldonun yapabilecekleri daha fazla

1|0
    0|0
  • Ronaldo diyorm

1|0
    0|0
  • Her ikisi için daha önce defalarca tartışmalar ve anketler düzenlendi fakat bireysel fikrim her zaman C. ronaldo dan yanadır. her ikiside iyi oyuncular haklarını yememek gerekir.

1|0
    0|0
  • tabıkıde sabri

1|0
    0|0
  • Messi harika oyuncu Ronaldo da harika oyuncu iyiki şimdiki zamanda oynuyorlar da böyle süper yetenek adamalrı izleme fırsatı buluyoruz..

1|0
    0|0
    • Dimi bence de :)

• Bize fark etmez.. Burak gitsin bence de..

• G.Saray bence Necati'yi yollamıcaktı tamam yaşı 33 falan heralde ama olsun yani çok ayağına hakim bir oyuncuydu ama işte kadro çok şişince o da gitmek istedi.. Burak giderse G.Saray'ın bence forvet almasına da gerek yok baksana Umut,Elmander,Drogba be Amrabat var yeter yani.. bir de Sercan var..

• Cristiano Ronaldo tabii ki.

1|0
    0|0
  • şimdi ronaldo desek messiye haksızlık etmiş oluruz messi desek ronaldoya haksızlık etmiş oluruz o yüzden ikiside ronaldo ve messi bu harika iki futbolcu 10 yıl içinde ondan iyileri gelmez

1|0
    0|0
  • Yurtdisinda sıkı bir realliyim onlar adina uzuluyorum aslinda kuradan dolayi :) konuya gelince ronaldonun futbolunu daha cok begeniyorum messi barca disinda pek bu futbolunu sergileyemez.

1|0
    0|0
  • Söz konusu Messi ise fizik kurallarını unutun...C. Ronaldo'nun da kendine has tarzı var...

Cevap : Messi...

1|0
    0|1
  • ikiside iyi futbolcu ama bence hem karakter olarak centilmenlik olarak efendilik olrak MESSİ

1|0
    0|1
  • messi daha iyi

1|1
    0|0
  • ronaldooooo

1|1
    0|0
  • C.Ronaldo!

1|1
    0|0
  • Cristiano Ronaldo tabikide

1|0
    0|0
  • Her türlü Ronaldo diyorum sen hangisi diyorsun:D

1|1
    0|1
    • :) Seni biliyorum

Messiciym ben :)

• Maddi durumum el verse ilk uçakla yanına gelip seni bir güzel yenip tekrar ilk uçakla evime dönerdim o derece heveslendim yani akşam akşam:) Çok fena yeneceğim seni benden söylemesi. Ronaldo'dan soğuyacaksın resmen;)

• :) Ronaldo sevmiyorum zaten.

Az kaldı yaza ya sabret azcık.. Canın sagolsun senin fazla sinir ettm seni bu iddialı halimle...

Bakalım ksmet.. :)

• Ronaldo olmadan Messi olmaz, Messi olmadan da Ronaldo olmaz. Hangisinin daha iyi olduğu umurumda değil. Neredeyse ikiside aynı içlerinden bir tanesi sadece bir adım önde ve hangisinin olduğunu merak etmiyorum.

0|1
    0|0
  • ronaldo kim yaa messinin yanında. messiyi kıyaslayacaksanız neymar ile ronaldinho ile kıyaslayın

1|0
    0|0
  • futbolu yaratan adamda hakan şükür için yaratılmış

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiçbiri Sabri etmez. Şu gazete de çok abartmış

1|1
    0|0
  • messi tabiki ronaldo basit goller atıyor

2|0
    1|1
  • olabilir ama olmayabilir de.

gönlüm ronaldodan.

1|0
    0|0
  • Lionel Messi ya <3

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo

0|0
    0|0
  • messi bnceee

0|0
    0|1
  • tabi ki messiii <3 her turlu..

0|0
    0|1
  • Ronaldo futbol için yaratılmıştır futbol da Ronaldo için yaratılmış.

0|0
    0|0
  • messi

0|0
    0|0
  • Ronaldinho <<3

0|0
    0|0
Yükleniyor...