Vücut Geliştirme Hakkında Bilgisi Olan Bakabilir Mi?

Merhaba, 1 hafta önce spor salonuna yazıldım. 70 kiloyum, boyum 1.80. Vücut gelistirmek istiyorum.
Sorum şu; spor salonundaki makinelerde mi vücudumu daha çabuk geliştirebilirim yoksa üst katımızda bulunan dumbell ve halterle mi? Genel olarak herkes makinede çalışıyor ama dumbell ve halterde çalışanlar da var. Günde kaç saatimi, hangi hareketleri kaçar defa kaç set yapacağım hakkında bilgilendirir misiniz? 7 ay sonra üniversiteye başlayacağım kısmetse. 7 ay sonra vücudum nasıl olur? Kilolu değilim, vücudum orta seviyede. Düz zayıf biriyim.

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Eğer dumbellla falan yaparsan vücudunda orantısız kas olur, makinelerle başla derim sonra isteğine göre hangi kasini gelistirmek istiyorsan ona biraz daha ağırlık verirsin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İstediğin aletle caliş istedigin kadar agir calis vicut yapamazsin. Bu isin %70 i beslenme gerikalani spor protein kas kutleni arttitir ve gunde 70+ g uzerinde protein almalisin 6 ogun 3 ana 3 atistirma meyve muz gibi seylerle arayi gecistirmelisin ve spordan sonra muhakkak protein tozu icmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Kas alman lazim. Bol bol yiyeceksin gunde en az 100 protein alman lazim. Her hafta 4 gun agirlik calis. Pazartesi-Sali-Persembe-Cuma agirlik calis. Her gun vucudun belli bir kismini calistir mesela Pzt sirt ve triceps, Sali gogus ve biceps gibi. Carsamba kardio yap haftasonu dinlen. Internette bir suru ornek program mevcut. Oradan hareketlerede bakabilirsin bazilari aletle yapiliyor bazilari serbest agirlik.

0|0
    0|0
  • 7 ayda vucudun bomba olur.

Makinelerle daha dengeli vucut yaparsin alt yapiyu onalrla yap , daha sonra vucut agirliga alisinca dumbell , haltere gecersin

0|0
    0|0
  • kimse bişey bilmeden yazıyor neymiş bomba olurmuş falan eğer sen beslenmene dikkat ediyorsan programın varsa güzel olur tabi şekerden uzak durcaksın kesinlikle ama sen tatlı yiyorsan sigara içiyorsan alkol kullanıyorsan imkansız bişey yapamazsın kasların gelişir ama az gelişir en önemlisi düzenli uyku programlı beslenme düzenli antrenman

0|0
    0|0
  • pathetic weakling

0|0
    0|0
  • 7 ayda insan yaratılır

0|0
    0|0
    • Cidden çok iyi bir vücut olur mu? Her gün gitmeyi düşünüyorum.

• Tamamdır çok teşekkürler

• iyi vücut yaparsın

0|0
    0|0
  • Aģır saglam diye bir yer var gir bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...