Fenerbahçe 4 yıldızı takarsa 4 yıldız formasının ilk tasarımı?

OğuzHan1272
Fenerbahçe 4 yıldızı takarsa 4. yıldız formasının ilk tasarımı böyle olacağı söyleniyor sizce nasıl?
Bu arada fly emirates Türkiyede bir takıma sponsor olacakmış öyle bir söylenti var eğer Fenerbahçe 4. yıldızı takarsa büyük ihtimal bu teklif Fenerbahçe'ye gelecek tasarımı yapan arkadaş ondan esinlenmiş formalite yani.

Fenerbahçe 4 yıldızı takarsa 4 yıldız formasının ilk tasarımı?