Neden kimse sportmen değil? Taraftarlar bile çirkin?

Derbilerde neden kimse saygı göstermiyor? Ben Beşiktaşlıyım.Örnek olarak Fener derbisinde arkadaşlarım 'zaaa nasıl koyduk ehehheheheh XdXd' diye mesajlar atarken içimden gelmesede tebrik ettim. Yapım değil çünkü hi bir arkadaşımla veya biriyle futbol polemiğine girmem. Avrupa maçlarında hangi Türk takım olursa desteklerim.Öyle iğrenç taraftarlar var ki. Hem Beşiktaş, hem Fenerbahçe hemde Galatasaray.. Gerçekten birbirimizi tebrik etmeyi hiç bilmiyoruz büyüklük gösteremiyoruz. Neden böyle sizce? Gerçekten hoşnut duymadığım bir durum çok rahatsız olduğum bir durum.. Futbol kardeşliktir.. dendiği gibi olsa keşke. Lokomotiv'in bizi yendiği maçta arkadaşlarım Fener sayfalarında bir sürü paylaşım '8taşlıların yapamadığını biz yaptık!'Halbu ki Fener Lokomotiv maçında Feneri destekliyordum böyle paylaşımlar görünce sinir krizi geçirmemek elde değil.! Ben bir sporcu olarak rakibimi hiç küçümsemem fark atsak bile maçlarda saygı duyar tokalaşır üzülen varsa teselli ederim. Karakter herşeyden önce gelir..

0|1
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu sitedede cok var saygı sart bigun saygisiz yotum yapmamisimdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Avrupa maçı kazanınca bile ligdeki rakiplere laf atacak kadar basit taraftarlar var , is tamamen düşmanlık boyutuna geldi , küfrederken ne ölü ne diri dinlemiyorlar , üzerinde forma var diye linç edilecek çok genç var , ilerleyen zamanlarda sıkça rastlayacağız

0|0
    0|0
    • Beşiktaşlı bir taraftarın bursasporlu bir genci bıçakladığı olay, Fenerin öyle , Galatasarayın öyle Trabzonunda öyle... Türk futbolunda artık övünecek birşey göremiyorum ya eski yabancı futbolcular (Ronaldo zamanı raul zamanı zidane zamanı) olan futbolcular daha çok aklımda

• Ne yazık ki öyle. Kendi arkadaşlarımla bile bir futbol için küsüyor nerde yaşıyoruz be !

• Hic tanımadığın insana furbol için düşman olabiliyorsun , bu düşmanlık azalmaz artar

• Ne yazık ki haklısınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...