Karşı cinste nelerden hoşlandığınızı itiraf etmeye hazır mısınız?

kız olsun erkek olsun tüm K.S üyelerinin cevaplamasını istiyorum bunu. ben mesela en çok bir erkeğin gülerken çıkardığı sesten hoşlanıyorum. ama durgun görünen gizemli erkeklere aşık oldum hep :))) sıra sizde ;)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Benden 2 3 yaş büyük olmasından hoşlanırım :)

1|0
    0|0
    • fazla çocuk ruhluyum. bu yüzden benden büyük olanlar ya da olgun olanlar hoşuma gidiyor. +'nın -'yi çekmesi gibi sanırım. zıt kutup meselesi olsa gerek :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir kızın gözleri içten bakmalı. Gülerken ışıl ışıl olmalı böyle bana mutluluk vermeli. Hem karakteri ile hem kendi başına "insan" olmalı. Yani ne bileyim ben çok zor aşık olurum. Hoşlanmak ve beğenmek ayrı bir şey. Ama aşık olmak çok zor. Ve bu gidişle sanırım ben yalnız öleceğim :)

1|0
    0|0
  • bıcr bıcır yerınde duramayan cok sorgulayan kızınca hop hop hoplayan tıplerın hastasıyım nıneeeeeee :D

1|0
    0|0
  • Henüz hazır değilim :)))

1|0
    0|0
  • görünüs bakimindan yüz ve vücüt güzelligi önemlidir ama

karakterli olmasi daha iyi ve dürüst olmali

1|0
    0|0
  • tmam hazırım bir kızın en tatlı olduğu an ağzında tokasıyla saçlarını toplamaya çalışmasıdır :)

1|0
    0|0
  • zeki olsun yeter...

1|0
    0|0
  • Peşinden koşturan kıza aşık oldum hep ama hiç elde edemedim.Hep basitler geldi :D

1|0
    0|0
  • bakışlar ses ama kalın kaba sesli olmayacak birde çok zayıf olup ağzını gözünü boya mis düşük kot giyip saçları ni şekile sokan kızlardan nefret ederim

0|0
    0|0
  • Kibar, zarif, espritüel, zeki, dost canlısı, temiz , bakımlı ve cinsel enerjisi yüksek kadınlara bayılırım. Ama tüm bunlar bir arada olmuyor maalesef.

0|0
    0|0
  • Gülerken çıkardığım ses. Hahahaa şeklinde başka ne sesi çıkıyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...