Spor yaparken bayanların kalçaları?

spor yapmayı çok severim, hele ki koşmayı. Konu hareket özgürlüğü olunca taytlar vazgeçilmez oluyor. Ancak dikkat çekici bir popom var ve tahrik edici bakışlara maruz kalmaktan çok sıkıldım. Üstüme uzun giysem olmuyor, kısa giysem hiç olmuyor... Her yanından geçtiğimin de algı bozukluğunu değiştiremeyeceğime göre ciddi ciddi sizden tavsiye istiyorum.
NOT: ben başarılı bir sporcuyum bu yüzden sporu bırak gibi tavsiyelerle kendinizi yormayın.

0|2
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Lavuklar, İçerisinde Ne Olduğunu Bilmedikleri Kara Çarşaflılara Bakarken, Soruya Bak Derde Bak.. ALLAH (C. C.) Başka Elem-Keder Vermesin!

0|1
    0|0
    • Bulunduğum bölgenin insanı henüz o kadar lavuklaşmış değil. Ama haklısın; bu tür sorunların çözülmesi için kökten eğitim ve algı değişikliği şart... şart ta... e hani nerde? Bilgiye kafayı o kadar takmış ve kişisel gelişimi geride bırakmış, değerleri şaşmış, dünyayla yarışmaya (HAKLI olarak) çalışan bir eğitim sistemi var ki.. neyse konu başka yere çekiyor

• Nitekim Sapık Adam Azimli Adamdır Hedefe Giden Yolda Onu Hiçbir Şey Durduramaz Zira Korkutamaz!

#Bkz. Toprağa Gömsen, Toprak Altında Yaşayan Canlılarıda..

• hahahaha acıyorum öylelerine, doğru yolu bulurlar umarım sonunda

En İyi Kız Görüşü

• Bos versene kim bakıyor ya da bakmıyor sen yaptıgın işe sana vereceği güzelliklere konsantre ol yeter

1|0
    0|0
    • motivasyonum sağlamdır zaten ancak bir bayan erkeklerden (tanımadığım) aldığım yorumlar hiç hoş ve niyetime uygun değil

• Bosver kımın umrunda başkaları ne dusunurse dusunsun sen kafana takma

Erkekler Ne Diyor 14

• Saat 5 den sonra spor salonuna gitmemeye gayret göster eğer bunu yapamıyorsan mesela spor salonu 12 de kapanıyor ortalama anteriman süren 45 dk olmalı 11 de gidebilirsin genelde boş oluyor ulaşım için tabi sorun olmazsa başka tavsiyem yanında bir partnerin olsun akraban vs erkek tanıdığın olursa daha etkili olur dar giymemeye özen göster giyinme kabininde ne muhabbetler dönüyor biliyorum

0|0
    0|0
  • Spor yaparken tayt giyme zorunlulugumu var

0|0
    0|0
  • Sprintersin sanırım tayt senin için şart olduğuna göre.. Maalesef şortda senin için uygun değil en rahatlık açısından yine tayt en mantıklısı 👍🏻

0|0
    0|0
  • Bunu yaşam tarzı halıne getırmıs bır ınsana sporu brak demek sacma ve komık olur.
    Cinsellıgın afrıkası olan bır ülkede çuval gıysen yine bakarlar yapacak bırsey yok ama tayt üzerine tunik giyebılırsın

0|0
    0|0
  • ozaman evde yap sporu kezbana bak

0|0
    0|0
    • hı hıı evet evde bir köşeden diğerine 1000 kere koşayım. Sizin gibiler yüzünden millet hareketten soğudu, sporda başarımız yerlerde sürünüyor. Ayrıca temiz havanın tadına varmak için senin olduğun kadar benim de hakkım var

• ee baksın sana bir zararları mı oluyor

0|0
    0|0
    • zarar vermeleri için illa fiziksel temas mı gerekli? Gözlerine, nefsine, düşüncelerine hakim olamayan insanların bunu özgürlük sandıklarını da görünce hayal kırıklığına uğramıyor değilim hani...

• valla ne diim. kimsenin olmadığı bir yerde yap dicem, böyle vücutla orada da başına bişey gelir, vebalini taşıyamam ben :)) maşallah maşallah.

0|0
    0|0
  • Kendin bile diyorsun dikkat çekici bir popom var diye. Milletin bakmasını da göze almalısın.

0|0
    0|0
    • doğarken vücudumu ben seçmedim ya...

• e onu soruyorum zaten, nasıl azaltabilirim diye..

• ****Üstüme uzun giysem olmuyor, kısa giysem hiç olmuyor****detayda zaten dikkati dağıtmak için olanların üstünü çizmişsin. Ne diyeyim şalvar giy o zaman :D

• Bol şort veya esofman giiy

0|0
    0|0
  • tahtik edici bakışlara maruzmu kalıyorsun?

0|0
    0|0
  • Aldırmıcaksın ya

0|0
    0|0
    • aldırmıyorum aldırmıyorum da bana bunu yapan lavuklar bunu bir başka bayana da yaparlar, sonra yüz bulur sapıtırlar. Onların dünyasında bir payım olsun istemiyorum

• Onlar ağzımı bozcam neyse burası maalesef berbat biyer

• evet.. güzellikleri olduğu kadar berbatlıkları da vardır. Yinede umudu körüklemeye devam etmeli

• Tayt kaçınılmazsa giyceksin mecburen :))

0|0
    0|0
  • Sporunu yapmaya rahat rahat devam et sen milleti umursama

0|0
    0|0
  • Atletizimi birak boks yazil birdaha bakarlarsa son bakislari olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Başarılı sporcu kardeş, daha kaliteli spor taytlar kullanmalısınız. Düzgün salonlarda kimse kimseyi gözüyle taciz etmiyor belki salonu değiştirmelisiniz.

1|0
    0|0
    • salonu değil koştuğum dağı değiştirmeliyim öyleyse. Inan spor salonundayken bir kişi bakmaz, herkes işinde eğlencesindedir. Ancak dışarıda kime rastlayacağın hiç belli olmuyor

• O zaman tayta çok özen göster. Ne biçim koca kıçlar saklanabiliyor (ki seninki hayli hayli saklanır). Bir nebze olsun dikkatleri dağıtır.

• hahahaha tavsiyen için teşekkür ederim

• Azcik uzun giy sende

0|0
    0|0
  • Yormim kendimi

0|0
    0|0
  • bir soru sormak istiyorum o zamn benim kalcam buyuk ama yuvarlak degil onu nasil saglarimmmmm:)

0|0
    0|0
    • ilk olarak bunu kimin için istediğine ve gerçekten önemli olup olmadığına karar ver. Eğer kendi beden-ruh Birliğin için istiyorsan sağlıklı yaşamanın püf noktalarını öğren, bol bol yürü ve yürümeye alıştığın ve kendini mutlu hissettiğin an bir spor salonunda minik adımlarla ağırlıklara başla. Daha antrenman niteliğinde bir tavsiye istiyorsan spor salonundaki lisanslı antrenörlere sorabilirsin. Ama dozajı kaçırma, vücudunu sev.

• bende seninle aynı durumdayım aldırış etmiyorum anca bakarlar hele bir şey desinler bak nasıl gebertiyorum sende öyle ol sana bakana ters ters bak

0|0
    0|0
    • hahahaha bazılarına el hareketi çektiğim oluyor, sonra beraber gülüyoruz (eğer laf atan bol bol kardiyo yapan bir sporcuysa), ancak normal halktan biri laf atınca... içimden boğasım geliyor.
      Bir de tabi hani spor yapıyorsundur, mutlusundur, Müziğin ritmine dalmışsındır.. hani kıyamıyorum düşüncelerimi negatifleştirip Karşılık vermeye.

• hahahah sendeki özgüveni diğer bayanlar için diliyorum! Senin gittiğin salon da baya vahşi yaşam alanı gibi xP iyi bak kendine..

• öyle vallaha sağol sende :)

Yükleniyor...