Sevgilimden ayrılalı 3 gün oluyor yeni birileriyle konuşmalı mıyım yoksa suların durulmasını beklemeli miyim?

sevgilimden ayrılalı 3 gün oluyor yeni birileriyle konuşmalımıyım yoksa suların durulmasını beklemelimiyim?

Ne yapim ya ::S:S:S:

0|0
14|42

En İyi Kız Görüşü

• Yavaş ol kırçiçeem, kendine sığınacak lian arama. Sana da karşındakine de yazık olur yeminnen.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 42

• Öyle hemen lap diye atlama bence.Kötü anılmaktan başka hiçbirşey geçmez eline.

Otur yerine.Sakin ol.Derin nefes al.Nefesini sakın bırakma.Bak burası çok önemli, bırakırsan kaybedersin :)

Biraz kafanı dinle, elbette hem sen, hemde karşındaki vatandaş, hatalarınızın muhasebesini yapıp bir şekilde işler yoluna girilecektir.Şayet aranızda gerçekten "AŞK" varsa, yani birinizden birinizin, karşısındakine boş olmadığı ihtimali yoksa... :)

0|0
    0|0
  • 3 gün beklemiş beyler duydunuz mu?

Geç bile kalmışsın.

0|1
    0|0
  • :D 3 gün 5 gün farketmez konuşacak biri varsa hemen konuş..

0|0
    0|0
  • neyi hak etti sence ?

unutulmayı mı beklenmeyi mi ?

1|1
    0|0
  • Amacın ne anlamış değilim. Aşkı bu kadar basit bir şey yaptınız ya yazıklar olsun :) Sevdiğinden emin olmadan birlikte olmayacaksın biriyle. Olursan işte böyle olur. Bu soruyu sorduğuna göre senin kalbin herkese açık...

0|1
    0|0
  • bence tamamen vaktini kendine ayır..başka deyişle boşver birilerini..şımart kendini..moralini düzelt..

0|0
    0|0
  • durumun pek iç açıcı gelmedi bana:))

0|0
    0|0
  • Beklemelisin.Belki ayrıldığın kişi seni hala unutamamıştır.Ayrıldığın kişi 3 gün sonra başkasıyla çıksa üzülmez miydin?1 veya 2 ay bekle derim

0|0
    0|0
  • Bu gibi şeylerde ne doğru ne yanlış karar vermek zor olur. Dolayısıyla benim tavsiyem; kendine ne yapmak istedğini sor, kararını ver ve onu yap. Önemli olan pişman olmayacağın şeyi yapmak.

0|0
    0|0
  • 3 gün oldu ve sen halen yalnız mısın :/ pehh.. hemen biriyle flört etmeye başla !

0|2
    0|0
  • Amaan 3-5 lafı olmaz devam et:D

0|0
    0|0
  • nasıl olsa ıkı guzel soze anı dönüş yapıcan ne gerek var baska garıbanın canını yakmaya :D ya da dedıgım dedık caldıgım duduk ısen yanas lımanıma erkekım aman kadınım :D :D:D

0|0
    0|0
  • acele etme bence bir süre kafanı dınlemen lazım ben öyle yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Yedisi var kırkı var daha bekle biraz

0|0
    0|0
  • Bekle bir zahmet acelen ne

0|0
    0|0
  • durdugun hata hemen baskasını bul

0|0
    0|0
  • Aynı durumu bende yaşıyorum 1 ay oldu.napsam diye düşünürken seni gördüm,begendim fazlasıyla:) ,sana mesaj atacagım:) ancak arkadaşlığımı kabul etmeden atamıyor muşum..

0|0
    0|0
  • Sen konuşup konuşmama konusunda kararsın kalmışsan sular çoktan durulmuş demektir..Sen Devam et bekleme yapma...( Ticari devam et, devam et bekleme yapma:-P )

0|0
    0|0
  • bekle biraz erkeksiz 3 gün dayanamıyomusun ?

0|0
    0|0
  • ayrıldı isen bitti dediysen artık geriye bakma derim. ama ayrılmadınız da sadece darıldı iseniz sabret derim.

0|0
    0|0
  • Nefesimi tutarak intahar etmeyi düşünüyorum ne dersiniz etmelimiyim

0|1
    0|0
  • yaşadığın acıyı hafifletmek için başka insanları kullanma. onlarında duyguları var bencillik yapma derim.

0|0
    0|0
  • hemen biriyle konuşmak senin basitliğini gösterir. biraz yanlız kal düşün sadece ve sakin ol şampiyon :)

0|0
    0|0
  • tamamen senin özgür iradene bağlı nasıl istersen öyle yap bence

0|0
    0|0
  • Yuh la daha kırkı çıkmadan herifin...Kız koca delisi beyler :)

0|0
    0|0
    • ALDATMIŞ BENİ SEVMİYORRRR

• TELEFONUM YOKKİ

• İYİ TAMAM SENİN YOL YOL DEĞİL NEYSE...

• beraber takılalım...

0|1
    0|0
  • bence hiç bekleme niye beklicekmissin .e saten ayrılmıssınız

0|1
    0|0
  • Benle konuşmada

0|1
    0|0
  • Durr naaptın sakin ol, biraz kalbinin kabarmışlığı insin :)

0|1
    0|0
  • vur kaç taktiği aga ne beklicen geri gelecek diye.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 13

• 3 gün mü? Şaka mı yapıyosun ? Ben 3 aydır bekliyorum.Bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • 3 gün çok olmuş bacım naptın ilk saatten bulmalıydın

(çivi çiviyi sökmez)

0|0
    0|0
  • bence bekle hemen biriyle konuşmaya başlarsan eski sevgilinden bahsedip diğer çocuğu da üzebilirsin.

0|0
    0|0
    • ALDATMIŞ BENİ SEVMİYORRRR

• Aldatmak en adice şey.

Acının dinmesini bekle,biz kızlar 1 erkekten ayrıldıktan 2 gün sonra başkasıyla konuşunca yakışmayan sıfatlar takılıyor bize onun yerine onun hayvanlığını boşverip kafanı topla

• içnde ona dair bsy yoksa bekleme nie beklion ama varsa yani az daha dur belki geri dönersn :)

0|0
    0|0
  • ohooooo biz birini unutamıyoz kıza bak 3 gündür adamsızlıktan geberecek ne zaman unuttun da yeni adam arıyon :D şu unutmanın yolunu bizede verinde bizde bulak 3 güne birini

0|0
    0|0
  • acelen neeeee yavaş ol birazzz

0|0
    0|0
  • bekle tabi ne bu acele. eski sevgiin seni sevmiyor olabilir ama belli ki sen sevmişsin. kendine yazık edersin. çivi çiviyi sökmez.

0|0
    0|0
  • ne için konuşmak? bende konuşuyorum ama flört içerikli değil ki..yani biriyle konuşmak istersin ama bunun amacı slört olmamalı.zaten olsa bile hem kendini hem karşındakini kandırmış olursun.

0|0
    0|0
  • ohooo biraz yavaş ya)

0|0
    0|0
    • ALDATMIŞ BENİ SEVMİYORRRRALDATMIŞ BENİ SEVMİYORRRR

• ya aldatmışsa aldatmış,o onun karaktersizligi.o karaktersizse sende 3 gün içinde birini mi bulmalısın? Allahtan bulsun bırak ve bulaşma.bu saatten sonra düşünüp adım atmak yerine sen 3 gün sonra biriyle konuşmak istiyorsun.bi düşün şimdi biriyle arkadaş bile olursan ona baglanırsın yine aşık olursan ve yine yanılırsan?

• çivi çiviyi söker mantığı yanlış bence biraz kafanı dinle sevgili her zaman bulunur ;)

0|0
    0|0
  • oo bu kadar hızlı gıdersen motoru dağıtırsın sakin

0|0
    0|0
  • Az soluklan.

0|0
    0|0
  • sence bayan kaşar :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...