Erkek Hemşirenin Size Enjeksiyon Yapmasını Nasıl Karşılarsınız?

Bazı durumlarda erkek hemşirelerin(yada eski sağlık memuru) bayanlara da enjeksiyon(iğne derler) yapmak zorunda kalıyor. Özellikle acillerde.Siz bu durumu nasıl karşılarsınız?

Enjeksiyonumuz kalçadan (intramuskuler)..

Ters tepki verir misiniz?

Erkek hemşireler 2007 yılı itibariyle üniversitelere alındı.

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• tıpta ayıp yok derlerdi o aklıma geldi bu soruyu okuyunca :)

0|1
    0|0
    • tabiki yok.. Ant,yemin törenleri oluyor zaten..

• :) yinede korkutucu iğne olmak erkek-bayan farketmiyo :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Ters tepki vermem işini yapıyor sonuçta ama canım acırsa sinir olurum.

Bir ay önce sabah akşam iğne vurulmam gerekiyordu ve acillerde iğne vuran hemşirelerin çoğu da erkekti,o zaman anladım ki kızların eli daha hafif ve erkekler iğne yapmayı beceremiyor...

0|0
    0|0
    • İlaçtan kaynaklanıyordur.Acillere genellikle erkekler verilir.

• Aynı ilaçtan bahsediyorum.Genelleme yanlış olur ama genel olarak erkeklerin eli ağır.

• Hayır asıl erkek hemşirelerin elleri hafif kadınlar bir vuruyor Allh versin yani..

• hani nerede onlar:D

0|1
    0|0
  • Tercihim bayandir lakin imkan yoksa yapicak bir seyde yok.

0|1
    0|0
  • erkek doktora muayene olunabildiği gibi erkek hemşireye de iğne yaptırılabilir.

0|0
    0|0
  • Ben boğazımdan rahtsız biriyim küçüklüğümden beri boğazalrım şişer iğne vurdurrurdum kadın erkek karıssık tabiki ılk once kadına bakarım.. Ama dogrusunu söyleyim erkek hemşirler cok hafif vuruuorlar..

0|0
    0|0
  • Neyin tepkisini vercem,yeterki isini guzel yapsin..hasta olunca erkek bayan hemsire bakmam..fark etmez benim icin

0|0
    0|0
  • bikere öyle bişy oldu şansma orta yaşlıydı çok şansszm :P

0|0
    0|0
  • zorunlu değilsem olmaz.

0|0
    0|0
  • yakışıklıysa olur :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bayan yapması daha iyi ama erkek yaparsa yapma lan diyecek değiliz netiede o da ekmeğinin peşinde

0|0
    0|0
  • askerde erkek merkek dinlemiyon komutan ac dedim donuna kadar indiriyon.. :( onlarda enjekte ediyor :(

0|0
    0|0
  • "yavruda da ne kıç varmış.." diye enjeksiyon yapan sağlıkçı kafası olabileceğini düşünmek istemiyorum..

Yıl olmuş 2013 ne mevzulardayız..

0|0
    0|0
  • erkek kız faretmez yeterki kalcamı görsün

0|0
    0|0
  • Erkek jinekolog bayan ürolog varken bu soruya gerek yok

0|0
    0|0
    • Sen benim karıma nasıl iğne yaparsın diye dayak yiyen hemşire haberine bak o zaman.

• Sopa yemek için hemşire olmana gerek yok doktorlarda maruz kalabiliyo o meslekle ilgili değil karşıdaki Eşşekle ilgili

Yükleniyor...