Fi̇tness'a gi̇den kzilar ve erkekler?

fitness a başlamak istiyorum fazla bir kilom yok 58 kiloyum 170 -71 de boyum var daha saglıklı olmak daha dirençli olmak için istiyorum giden kızlar faydasını gördümü veya erkekler kızların fitness yapması hakkında ne düşünüyor

1|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• 3 haftadır gidiyorum Merdivenleri koşarak çıkıyodum artık zıplaya zıplaya çıkıyorum git gide fitlelişirsin spor iyidir 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence çok doğru bir düşünce maalesef spor diyince Zayıflamak geliyor herkesin aklına spor her insana şart sana tavsiyem ağırlık egzersizlerine başla :)

1|0
    0|0
  • Devamlı gidersen faydasını görürsün. Düzenli bir şekilde ama.

1|0
    0|0
  • cok guzel bıısı spor yapmak neden erkeklere soruyosun bunu aklın yok mu onlar yapma dese yapmıcan mı

1|0
    0|0
    • sorulara baktıgımda genelde erkekler bu tarz sorulara cevap veriyo a çok ilgileniyo onlara kızların yapması hakkında ne düşündüklerini kızlar üstünde etkilerini gördülermi o yönden sordum iyice idrak edememişsin sen

• Sen yanlış sormussun soruyu aciklayamamisin ve kızlar üzerinde etkisini kızlara sormalisin o halde yda erkeklere sorarken fitnness egitmenine sormalisin erkeklerde degil

• karışık sordum ne var bunda anlamıycak ve hala uzatcak

• Street workout yapmayı düşünmezmisin?

https://www.youtube.com/watch?v=dEHgb0bPHzw

0|0
    0|0
  • Fitness erkek sporu değildir kızların da yapmasından yanayım daha düzgün ve sağlıklı bir vücut için şart psikolojik açıdan da iyi gelir haftada 3 gün spor yapan insanlarda antidepresan tarzı ilaçların kullanımı neredeyse yok

0|0
    0|0
  • erkeklerın görüşleri dogrultusundan baslayan bır kız 1 ay sonra bırakır.

0|0
    0|0
  • Pek bişi düşünmüyorum sağlıklı ve zinde olunması falan iyi

0|0
    0|0
  • kesinlikle yapmalısın düzgün bir fizik ve sağlık için şart

0|0
    0|0
  • yapın karma yere gitmeyin ama size bakıp soyunma odasın da 31 yapmakdan kas mas yapamıyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beslenmenede dikkat edersen çok işe yarıyor ben 3 ayda 4 kilo verdim ama daha fazlasını veremezdim zaten. Görüntüm 4 kilodan fazlasını vermiş gibi duruyordu çok sıkılaştım çünkü.

1|0
    0|0
  • tabiki fazlasıyla faydasını gördüm

1|0
    0|0
  • Sporun her zaman iyi getirisi olmuşdur

0|0
    0|0
Yükleniyor...