Kabız mıyım, bu kadar gün normal mi sizce?

cumartesi akşamı çok güzel çiğköfte partisi yaptık, ertesi gün de içimde ne var ne yok boşaldı, çıktı gitti.

ve ben pazar gününden bu yana daha yeni büyük abdeste çıktım, kabız değilim, acaba bu kadar gün beklemek normal mi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bi bu kalmıştı sorulmadık. 3günden bişey olmaz 5gün oldu mu doktora gidebilirsin. Posali yiyecekler tüket suyu bol bol iç çorbasiz yemek yeme. Yok olmadi diyorsan marketlerde satılan üzerinde form yazan yeşil çaylardan birini eline al içeriğini oku bildiğim kadarıyla hepsinde sinemaki vardir da sen yinede bak belki olmayanı vardir yanlış alma sinemaki yazandan al önce yemekten sonra iç baktın ise yaramadı sabah aç karnına iç yemekten önce sancı yapabilir normaldir. Günde en fazla 2kez iç bu çayı. Sürekli kullanma. Sürekli kullanım bağırsak tembelliği yapar

0|0
    0|0
    • karabaş otu kullanıyorum ama onu da deneyecem

• duymamıştım onu ama bi otu sürekli kullanmak tembellik yapar. Sinemaki de kendi başına çok fazla etkili kullanma taraftarı değilim

Kızlar Ne Diyor 3

• sinameki iç yarım saat sonra rahatsın

0|0
    0|0
  • link bunun yanında normaldir :D

0|0
    0|0
  • kabız ettin bizi:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• doktora gitsene kardeşim milleti g.t ünle muhatap ediyorsun...

0|0
    0|0
  • Activia kullan sorunun gecer. Düzenli kullan ama 1 hafta sonra hissedebiliyorsun iyileştiğini.

0|0
    0|0
  • şimdi az yemeye alışmış ve birden çok yiterek yüklenmişsen metabolizmanın böyle bir şaşkınlık yaşaması normal...hareket ve bol su iç...

0|0
    0|0
Yükleniyor...