Galatasaray'ın yeni antrenörü kim olmalı?

Özellikle galatasaray taraftarları ve tabiki diğer takım taraftarından da görüşler bekliyorum

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ancak Fatih Terim toparlar bizi

0|0
    0|0
  • Leonardo Pepé

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Cevat Güler gelsin tekrardan başa! Hatırlarsanız 2007-2008 sezonunda şampiyon yapmıştı bizi :)

0|1
    0|0
  • Bence sezon sonuna kadar Orhan Atik takımın başında durmalı. Sezon sonunda GS standartlarında, kariyeride GS standartlarına uygun bir teknik adam getirilmeli. Bu yönetimle mourinho gelsin, yardımcısıda guardiola olsun bişey değişmez bence özellikle bu kadroyla.

0|1
    0|0
    • kesinlikle öyle ben fenerbahçeli olmama rağmen getirilecek pahalı bir antrenör gs yi tamamen batırır hele ki yabancı olursa

• Yabancı hoca gelmez zaten maddi yönden sıkıntı olur sanırım. Türk ligini çok iyi bilen kaos ortamında çok takım çalıştırmış elemanlara ihtiyac var gibi sanki :D. Yılmaz Vural fena bir tercih olmaz bence :D

• Pep guadiolar

0|1
    0|0
  • Yılmaz Vural

0|0
    0|0
  • 6S yi şu saatten sonra morinyo gelse bişi olmaz 6Sden.. önce bir içettikleri büzlerce milyon yuronun hesabını versin 6Sli yöneticiler.. futbol kolay iş. gerekirse feda dersin bjk gibi altyapıya özen gösterilir yine futbolda başarı gelir.. ama yönetim feda demekle düzelmiyor.. soru şu "Paralar nerede?".. yanlış anlamayın ben UEFA nın sorduğu ve önümüzdeki ay da soracağı soruyu sordum.. "Paralar nerede"

0|0
    0|0
    • gs de 500 000 formanın parası yok ayrıca farklı suçlamalar da var

• mali açık var borsa ile ilgili şeylerde varmış herhalde aysal döneminde

• tamam kardeşim işte.. genel olarak ben sana şöyle özetliyim.. mali fairplay konusyla alakalı olarak yapılan incelemede 6Snin gelir giderinde uygunsuzluklar var. ve bu paraların nereye gittiğini açıklayamıyorlar. ufak hesapla 300milyon uyro para girişi var kulübe.. ama topla çıkar böl çarp gidenler kasadaki varlığa denk düşmüyor.. yani birileri milyonlarca yuroluk vurgun yapmış.. lakin hiçbir yeni yönetim eski yönetime naptınız parayı demiyor.. dava da açmıyor.. böylece gediği kabullenmiş oluyor. UEFA da diyor ki madem kabul ediyorsun anlat paralar nerede.. e ben bilmiyorum dedin mi de neden soruşturma açmıyorsun.. neyi gizliyorsun diyor.. bak soru çok açık.. "paralar nerede"... yok... öyleyse diyor "paralar nerede" durum bundan ibaret..

• Bana kalırsa sezon sonuna kadar Taffarel olmalı, Sneijderde saha içinde takımı yönetebilir. Ama sezon sonunda Lucescu ya da Favre gibi bir isim şart.
    Harry Kewell'da vizyonu yuksek, egosu olmayan ve taktik bilgisi çok üst düzeyde birisi onada hayır demem.

0|0
    0|0
  • valla az önce arkadaşın birine de dedim rejkart söylentisi var bence güzel futbol oynatıyordu gelirse hiç fena olmaz

0|0
    0|0
    • O dönem gs ilk üçe giremiyordu

• ama kadro aynı böyleydi sonra barosun sakatlığı falan lincolnün adilikleri derken olmadı bence güzel futbol oynatıyor

• Fatih terimi her ne kadar karakteri yüzünden sevmesem de onun olması gerektiğini düşünüyorum böyle bir enkazı ancak o düzlüğe çıkartabilir

0|0
    0|0
    • problem şu ki enkaz kaldırcak bütçe yok gs de

• Galatasaray büyük bir camia elbet enkazı kaldırılacak bütçeler bulunur buluşturulur

• ersun yenal olmalı

0|0
    0|0
  • şınayder takımı o yönetiyor maalesef

0|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak sorunun teknik direktörde oldugunu düşünmüyorum sorun yönetimde hepsi gitmeli.. teknik dirökter icinde bu saatten sonra fark etmez diyorum

0|0
    0|0
  • Takımı zaten sneijder yönetiyor hamza ve denizli kuklaydı. Terim gibi bir adam anca kurtarır.

0|0
    0|0
  • 100. kez fatih terim. terimsiz gs gs değildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...