Evlendiğinizde eşinize sadık kalır mısınız

diyelim ki bir şirkette çalışıyorsunuz işle bayanlar falan ortak bir ofis düşünün bir gün geç saate kadar kalmak zorunda kaldınız ve sizinle birlikte bir bayan arkadaşta kalacak ve o bayan arkadaş size çok yakın davranıyor yani baya baya sizinle birlikte olmak istiyor bunun farkındasınız o bayanda güzel biri ne yaparsınız bu durumda ve sizi baştan çıkartacak haraketleri de oluyor gömleğinin üst düğmeleri falan açık etek giymiş birde kısacık oturunca iyice yukarı toplanıyor falan ve birden sizi öpmeye kalkıştı ne yaparsınız?

Güncellemeler:
bir de evlisiniz başlıkta belirttim ama soruda yazmadım evli olduğunuzu düşünün

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Depiklerim ... İşyeri ekmek teknesidir, böyle işler eğri durur...Ayrıca o saatte olacaklar değil, sonraki tsunami etkisi daha önemlidir, bu kadına bir kere versem yüz kere daha tebelleş olur, evliysem zaten uğraşılmaz böyle ek tesislerle, kadınım bellidir.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• inşallah sadığımdır. Yani öyle olmam gerekir. YAni sadık olmalıyım :D Umut ediyorumki sadık biriyim. Dua ediyorumki sadık biri olacam :D

4|0
    1|0
  • Diyelim ki kısmını okumaya gerek yok, evlendiysen ona sadık kalacağına dair söz veriyorsun.

Söz vermekg*tvermeye benzemez.

5|0
    0|0
    • biliyorum saçma ama burcunuz ne

• sevindim buna ben okuyunca hep kötü olumsuz görüyordum ki ben de hiç hırs yok diyebiliriz bir de ben merkezci olurlar gibi bir özellik var o yok bende gerisi birebir ben oluyorum yani, teşekkür ederim

• Ben teşekkür ederim.

• Bir harekette masanin üstünü boşaltirim ama yapamamki evde beni bekliyen var namusumu korurum ... o nasil kadinmişki k.çı ayri başi ayri oynuyor benimle ayni işte çalışıyor. Şansızmıyim bahtsızmiyim ofiste kudup ayisinin ne işi var müdürün odasi daha sakin gibi sanki ?

1|0
    0|0
  • İş yerinde böyle şeyleri uygun bulmuyorum. İşine son verecek pozisyondaysam son veririm. Yok ben işten çıkaramıyorsam uyarırım. Tek bir bakışını daha görürsem de gereğini yaptırırım. İş yerinde, aynı yerde çalışan insanlar arasında kesinlikle olmaması gerekiyor bu tür şeylerin.

1|0
    0|0
    • o an kendinize hakim olabilir misiniz yani baya bir tahrik etse yani

• Hakim olurum. kovar sonra rahatlatırım.

• yapacak 2 sey var ya işten ayrılacan ya da uzak duracan dıcem ama kadın guzelse bastan cıkarması kolay olur durum vahım

0|0
    0|0
  • valla bizim buralarda bir söz var acı ama gerçek "kalkmışın dini imanı olmaz" diye..erkek bu konuda iradesiz kalır benden söylemesi :D dokunmam diyende yalan söyler..

0|0
    1|0
  • böyle bir olayla karşılaşmadığımız için cevabımız tabi ki kesinlikle o ortamı yaratmaz ve her şartta sadık oluruz deriz.bende aynı şekilde düşünüyorum.birkaç dakikalık zevkin herşeyi risk e atmaya değmiyeceğini.ama şu gerçek var erkekler bu yönden zayıftır. bir kadın istedikten sonra erkeği baştan çıkartır bu bir gerçek.direniz ama kadın kesinlikle bunu başarır.bu bizim cinselik anlamında zyfılığımıdan ve kadının çekicliğini ii kullanamsından kaynaklanıyor kanımca

0|0
    0|0
  • zannedlyorum ki

sadik kalma ihtimalim yuksek mi

0|0
    0|0
  • evliyim ve sadığım.EŞimi tanıdığımdan beridir kimseyle bırakın öyle şeyler yapmayı bakmadın bile bir bayana bayan olarak

3|0
    0|0
    • sizin burcunuz ne biliyorum saçma ama merak ettim

• yazmıştınız zaten :) ilk defa söylüyor gibi sevinçle yazmışsınız :)

• kendimi severimmmmmm

• Sadık kim ya kavga çıkarırım

0|0
    0|0
  • çeker giderim eşimin yanına

1|0
    0|0
  • kaşınanı kaşıyacaksın

0|0
    1|0
  • allah ne verdiyse artik :)

0|0
    0|0
  • ıslam ahlaki üzere olan biri kalmalı dir bence bu ahlak üzere yetişme di ise kendi tercihi ben kalırım

0|0
    0|0
  • mesaime devam ederim :(

1|0
    1|0
  • hiç bir erkek afftemez böyle bir şeyi. tabi dünya da onun üzerine kuruluysa..

0|0
    1|0
    • her erkek yapar karşı koyamaz mı diyorsunuz yani

• erkeği beyni yönetmez.erkeği yöneten bir yer var.oda böyle fırsatı geri çevirmez. örnek olarak cem yılmaz fundamentals dan bir espri.. 17 yaşında İstanbul'un bir ucundan diğerine kız arkadaşını eve bıraktığın zamanlarınızı düşünün. Rami'de oturuyorsun kızı Tuzla'ya eve bırakıyorsun. Bunlar hiç beyinle verilmiş kararlara benziyor mu ? hahahhaha

• öyle niyetliyiz

0|0
    0|0
  • hayr tabiki:)

0|0
    0|0
    • neye hayır sadık değilim mi yoksa asla yapmam anlamında mı o sondaki gülücük hiç hoşuma gitmedi aslında :)))

• yani bilmiyorum sadık kalmam ben.hersey hooooooop resmen hazırlanmıs.bende elimin tersiyle iticem ölemi:)

kendimi hayatım boyunca hiç ama hiç affetmem:)

• sadık kalmam. yapıma aykırı. evlenmem zaten.

0|0
    2|0

• evliyim. ama sadık kalamıyorum

0|0
    0|0
  • Başına gelmeden kimse bunun cevabını bilemez.Ben yapmam etmem diyenler daha çok düşüyor bu tuzağa.Allah korkusu ve kişiliği adam olanlar bu tuzağa düşmez ona haddini bildirir..

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sadık kalmayacak olan evlenmesin!

1|1
    0|0
  • sadık olmayacaksa evlenmesin. evlenip de bunları yapanların o işyeri başlarında paralansın sefil olsunlar. bedduam tutar benim oh olsun hepsine şimdiden :D

0|1
    0|0
  • çok fazla hülya avşar filmi izliyorsun.

0|1
    0|0
    • türk filmi izlemem asla hülya avşar'ı da hiç sevmem :D biliyorum soruda acayip bir senaryo var :D ama sadece en ileri derecede olsa nasıl tepki verilir onu öğrenmek istedim

• Evliliğin temelinde saygı, sevgi ve sadakat vardır.Bunlar olmadan olmaz ki zaten..

0|1
    0|0
    • haklısınız ama o an kendine engel olamayabilir insan bayanlar için demiyorum ama erkeklerde bu durum çok zordur heralde zaten insan kendine engel olabilse aldatmak gibi bir şey düşünmez kolay kolay

• ben bile allahhh derim:D

0|0
    2|0
  • Kaldım, kalırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...