Türkiye Futbol liginin bu kadar sert olmasının sebebi nedir?

Dünkü derbide bir Fenerbahçeli olarak Canerin Volkan Şenin atılmaması ayrıca hangi futbolcu hatırlamıyorum Bjk den Volkan Şenin sırtına kramponla bastı, doğrudan kırmızı kart. Sorun sadece hakemde olsa aynı hakem Barça Arsenal maçında süper yönetti. Sizce temel sebep nedir?

0|1
18

En İyi Erkek Görüşü

• Kulüp başkanları çok fazla baskı kuruyor hakem üzerinde.
    Caner ilk yarı da atilmaliydi, baktım hakem maçın zevkine si. icak yine boş verip oynanan futboldan keyif almaya baktım. Her şeye rağmen harika maçtı, bir beşiktaşlı olarak feneri tebrik ederim. Birkaç oyuncunuz herşeyini ortaya koydu, hak edilen bir galibiyet oldu sizin için. Güzel çekişmeli bir sezon oluyo bakalım, dostluk kazansın

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Hakemler adam gibi çalsa futbolcular cesaret edemez

Nasıl olsa kırmızı veremez diyen kendini bilmez sertlik üstüne sertlik yapıyor

0|1
    0|0
  • biz ligimizde sert futbolu teşvik ediyoruz tezehüratlarımız bile vur kır parçala bu maçı kazan

0|1
    0|0
  • lig tv

0|1
    0|0
  • O sırtına basma olayı istemsiz yapılan bir şey kırmızı kart çok ağır çünkü adam topa vuruyor indiremeden volkan geliyor ama canerin ve Volkan şenin kesin atılması lazımdı.

0|0
    0|0
  • hakemlerden dolayı

0|0
    0|0
  • Bu ligde melo kırmızı kart görmediyse hiç kimse görmez. temel sorun hakemlerin 3 büyüklere karşı zaafları olması

0|1
    0|0
  • hakemler biraz pasif

0|1
    0|0
Yükleniyor...