Derbide Süleyman sebaya edilen küfrün sebebi nedir?

Kazanırsın kaybedersin tebrik edilir hadi bizim ligimizde adettir küfürün alasıda edilir buraya kadar her şey tamam.

Lakin Türk Sporuna önemli bir duruş bırakan SÜLEYMAN SEBAYA Edilen küfrün sebebi nedir. ?

Zamanında Seba döneminde Sabah akşam yenildikleri için mi. ?

Derbide Süleyman sebaya edilen küfrün sebebi nedir ?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakmayın ama hepsi orul orul bacım çocuğu

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece Beşiktaş için değil Seba Türkiyedeki herkesin saygı duyduğu bir isim. Cenazesine katılanlar bunun bir göstergesi. İnonude Ali Sene küfür edildi diye taraftarın içine girip susturan , trabzonlu oyuncular alınmasın diye şampiyon takıma kutlama yaptırmayan yüce insan. Ona küfür edenlerin yatacak yeri yok. çArşı affetmez gün gelir hesap sorulur

"futbolun katili türk hakemleri" diye bağıran Beşiktaş taraftarını "kötü ve çirkin tezahürattan" dolayı bir maç seyirden men eden pfdk bu küfürleri görüp herhangi bir yaptırım uygulayacak mı?

0|2
    0|0
    • Şansal kanalına ayarı verdi sesi kısa bildikleri kadar kıstılar ben hiçte bir cezai işlem uygulayacaklarını pek sanmıyorum

• Tvyi kıstılar ama stattaki gözlemciler sağır değil , eğer bir gram adamlık varsa raporu yazarlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Geçtim Süleyman Sebanın şahsını bizim kültürümüzde ölüye saygı vardır bu küfürleri edenler bence beş para etmez insanlardır.

0|1
    0|0
  • Ölüye saygısı olmayanın diriye saygısı olur mu?

0|1
    0|0
  • Türk Futbolunun en değerli ve örnek teşkil edecek karakterlerinden biri olan Süleyman Seba'ya bu saygısızlığı yapmak tamamen bir iğrençliğin göstergesidir.

0|1
    0|0
  • Lig TV sesi kisti duyamadim ne denildi

0|1
    0|0
  • Bu küfürü eden grubu kınıyorum fenerbahçeli olarak

0|2
    0|0
  • Küfür ettillerse kınıyorum çok büyük ayıp etmişler saygısızlık

0|1
    0|0
  • Ölmüş bir insana küfür etmek serefsizliktir

0|1
    0|0
  • ne diyorlar ki

0|0
    0|0
  • Olayı buraya çekmenin anlamı yok. En az 10 yıllık bir tezahurat

0|0
    0|0
    • NE tarafa çekelim?

• Birader ben çok deplasman ve çok küfür gördüm. Fener taraftarı kalkıp örneğin o-c seba diye bağırsaydı zaten şu an yer yerinden oynuyodu. Normal karşılamamda ki sebep şudur. O gergin atmosferde küfür olacağı zaten aşikar. Hali hazırda söylenen bir beste vardır. Amaç sebaya vurgu değildir Beşiktaş'a dır. Ee yalana gerek yok. Fener bize deplasmana gelsin her türlü küfrü şahsım adına ediyorum. Zaten sanırım maçlarda edilen küfrü tartışmıyoruz. O yüzden sana en başında dedim ki konuyu buraya çekmeye gerek yok. Ha sen bu konuda fazla duygusal olabilirsin buna saygı duyarım hoşuma da gider. Bunu şöyle düşün hakem kötü bir maç yönetir biri sahaya atlar diğeri küfreder bir diğeri ıslıklar.
      Benim beşiktaşlılığımı yine tartışma olsun diye demiyorum kimse sorgulayamaz. Benim doğduğum yerde büyüdüğüm yerde yaşadığım yerde beşiktaştır. Yeri geldiğinde son paramı bilet parası yapmışımdır yeri geldiğinde deplasmanda jop yemişimdir. Herkes kendine göre farklı sevmiştir.
      "Çok sevdik be abi " iyi akşmlr

• Küfrün olacağı aşikar eyvallah da bu zaten ülkemizde klasik olan bir şey bu besteyi çıkartanlar zamanında sebaya yüklenmişti şimdi söyleyenler de aptal değiller biliyorlar ya sebaya yükleniyor burada amaç hem Beşiktaş hem Sebadır Konu Beşiktaş oldumu en ufak tavizim yoktur biz böyle büyüdük böylede devam edeceğiz bak ben öğrenci adamım okulda yemiyorum stajda yemiyorum Vodafone açılışı için bilet parası ayırıyorum Beşiktaş FEDAkarlıktır gerekirse o öğün aç kalırım genede o tribünde olurum

Kısacası Gençliğimizi FEDA ettik, geleceğimiz HELÂL olsun BEŞİKTAŞ.

İyi akşamlar.

Yükleniyor...