Mesajımız sonra iletilirmi?

biri bizi facebookda engellerse mesajımız ona gitmezmi..yoksa engeli kaldırdığında gidermi?yada dondurduysa açar açmaz mesajımız iletilirmi ona?

Güncellemeler:
başka profilden bakdım hesabı duruyor beni engellemiş.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• mesaj önceden attıysan dondurduysa actımı gorur ama engel ve dondurmussa zaten mesaj da ataman gıtmez su an eklı degılse diğer tarafa gider de mesaj

0|0
    0|0
    • o zaman engellemş gorusmek ıstemıyor demekkı aranızda bı sorun mu oldukı

• engel varsa zaten mesaj atamazsın, ama ben atmıştım sonra engel koymuş diyorsan mesajını görmüştür zaten..

0|0
    0|0
    • görüldü yazmıyor...uyarı geldi sizi engellemiş diye.ama ben atmış bulundum

• engelledikten sonra atamazsın, engellemeden önce attıysan görüldü yazmaz, öylece durur, engeli kaldırırsa gördüğünü görürsün

• yokk gitmezz !

engelleyenlerin zaten beyninde engel oluyorr diycek birsey yok yaa hakli sensin yaa ondan engelliyorr deyüslerr !

0|0
    0|0
  • gitmez

0|0
    0|0
  • ee boş ver sende yaa ne uğraşıp degerını duşuruyorsun

0|0
    0|0
  • kafay yorma engeledıse vardır bırılerınden kurtulma çabasıı boş ver sende :))

0|0
    0|0
  • engel varsa mesaj gitmez engel kalksa dahi acıldıktan sonraki mesajları görür...

0|0
    0|0
  • Hayır, gitmez.Zaten mesaj atamazsın.

0|0
    0|0
  • seni engelleyen kişiye sadece facebook üzerinden mail atabilirsin onun haricinde mesaj'ın gitmez zaten engellendiysen mesaj yazamazsında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• engellerse mesaj atamayız engellemeden hemen önce attığımız mesajda gider.

0|0
    0|0
  • sende başka pro. at gerçi artık arkadaş listesinde olmayanlara parayla mesaj atacagız:Dyandık

0|0
    0|0
Yükleniyor...