Başlamadan Biten İlişkiler hakkında ne düşünüyorsunuz??

Bu duygu yoğunluğunu açıklamak çok güç. Bana göre bu tarz ilişkiler insana, başlayıp biten bir ilişkiden daha çok zarar veriyor. Yaşayamadığınız hayaller.. anlatamadıklarınız, onun için ne ifade ettiğinizi bilmediğiniz ve sadece hislerinize göre hareket ettiğiniz... Daha çok tanımak istiyorsunuz tanıyamıyorsunuz. Hoşlanmanın ilersi olan sevmek kısmına geçemiyorsunuz. Karşınızdakinin aslında sizin için ne kadar değerli olduğunu anlatamıyorsunuz. Üsteleyince itici bir adam üstelemezseniz onu kaybetmeyi kabul eden bir insan oluyorsunuz. Ve birşeyleri kabul ettiğiniz zaman içinizdeki ondan da bir ödün vermiş oluyorsunuz. geriliyor ve mutsuzlasıyorsunuz. Herkesin gittiği yola bakan yalnız adam oluyorsunuz... Yaşayan var mı ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zor ama böyle bak bence hep hayalindeki gibi kaliyor o insan... eger biseyler yasamis olsaydiniz belki aklinda okadar güzel kalmicakdi... bazen böylesi daha iyi

0|1
    0|0
    • En zoru da bu ya.. hayalimde hep güzel kalıyor ama ulaşamıyorum . ''Keşke''ler le geçirdiğim çok zor bir ayrılık bu benim için. Halbuki mutlu olmak, o hayalleri gerçeğe dönüştürmek çok zor değildi. Kadermiş diyip geçmek te çok acı veriyor...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...