Kızlar taktik verin :D?

Arkadaşlar ben fitness antranörlüğü için fitness salonuna yazildım liseden belli kaslı erkeklere zaafım vardı hatta okulda kaslı erkek yok diye lisede kimseyle çıkmadım :D Neyse salona gittim eve bir geldim aman Yarabbi spor salonundan 16 kişi eklemiş hepside kaslı bakımlı falan :D inanmayanlar için arkadaşlık isteklerinin resmini çeker atabilirim henüz onaylamadım isteklerini :D Şimdi ilk olarak spor salonumuz baya kalabalık biryer o yüzden ağır takılmak istiyorum yani bunlarla da konuşmak istiyorum falan içlerinden bir tanesi hoşuma gitti nasıl bir yol izlemeliyim ama ağır olmam lazım :D Şimdi erkeklerin bazıları kıskanır boş boş yorum yapar onlar kendileri gibi hamurları lop lop götürmüyor nede olsa :D ondan dolayı kizlar sizden tavsiye istiyorum canımsınız hadi

Güncellemeler:
Bakın ben size dedim kıskanırlar diye 😂😂 Hadi salona gitmiyorsunuz bari yemenize dikkat edin oturduğunuz yerde Angelina Jolie gibi kız beklemeyin 😂😂😂

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hamsi kasasına düşmüş kedi gibi olmussun hadi yine iyisin gız ırızpı

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Hoslandigin kisinin arkadaslik istegini kabul et salak degilse amacini anlar o

0|0
    0|0
  • Fitim, kaslıyım ama seni zıksen almam. Bu ne la benim yanımdayken başka kaslı görsen ona sulanırsın.

0|0
    0|0
  • Alın şunu şurdan

0|0
    0|0
  • Hevesini kırmak istemem ama boş işlerle uğraşıyorsun.

0|0
    0|0
  • fazla düşünme takıl gitsin : )

0|0
    0|0
  • tavsıyeyı benden al bence

0|0
    0|0
  • Ne kıskancam yahu popomdaki kası bile göstermem sana

0|0
    0|0
  • tavsiyem uzak dur

0|0
    0|0
  • Kıskanmadım ama üzüldüm açıkcası. Şimdi ki nesil domuz gibi oldu.

0|0
    0|0
  • özet geçsene bir sadece angelina jolie kısmını anladım :/

0|0
    0|0
  • At bakalim bende kasliyim

0|0
    0|0
  • Valla bu kadar hevesli olursan sonun kötü diyim ben sana

0|0
    0|0
  • Sen sporu mporu bırak oraya gitme niyetin ortaya çıktı, bari ordaki bütün erkekleri mutlu et, bu sayede spor yapmış kadar olursun hatta para vereceğine para bile kazanırsın

0|0
    0|0
    • Yazık sana 😂😂

• sana asılmadım, çevrendeki erkekler gibi bir niyetim de yok neden bana yazık oluyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...