Her yeni ayrılığın sonunda hemen sevgilimi yapmak mı gerekir?

ne çabuk unutuluyor o beraber geçirdiğiniz günler hatıralar ne çabuk vazgeçiliyor ? yeni tanıştığın sevgilide eskisini bulabilecekmisin ki pişmanlık duygun vicdanını nasıl rahat tutarsın o seni hala seviyorken böyle bir şey yaşamak doğrumu yanlış mı arkadaşlar?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• valla güzel kardeşim bu devirde nadiren gerçek seven var ki çoğu erkek arı , çoğu kızda çiçek olmaya alışmış önle bir hal almış ki artık 1 gün öpüp 2 gün yatağa atıp 3 gün hoşçakal diyen çok ki canına yandığımin devrinde kızlar bu durumu normal birşey gibi karşılayıp diğer gün başka sevgilinin kucağına gidiyor allah böylelerini ıslah etsin kardeşim.

0|0
    0|0
    • böyle bir düşünceye sahip olan tek tük insanalr var kardş:(

• aslında bayanların buna dur demesi lazım ki erkekler çok abartıyo bazen sevgi kavramı çok değişiyo kimse sevginin ne kadar kutsal olduğunu bilmiyo sevgiyi farklı şeylerde arıyo gerçek sevgiyi özlüyorum çünkü çoğu yanlış yapıyo bunuda doğru gibi övüne övüne söylüyo kardeşim.

• bi yandan erkeklerde suçlu bir gün başka bir kızla bir gün başka bir kızla hakmı reva mı bu ?

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet boşlukları doldurmak lazm hayatta. Şoför ne demiş "Sağlı sollu yanaşalım abi adam 3 gündür kapıdan sarkıyo"

0|0
    0|0
  • evet ya 40 gün yas tutulması gerekli

aralardada mevlüt okutulmalı

0|0
    0|0
  • Çok doğru hele fotoğrafdaki sensen ayrılık bile çok saçma bence ama işte ülkemizde herşey acımasız :)

0|0
    0|0
  • bu soruyu bende sordum hem de kendisine o hiç bir sıkıntı olmadıgını ve rahat oldugunu söyledi.tek cevabı ayrrıldıgın kişi verebilir.

0|0
    0|0
    • konuşmuyoruz bile sen neyin kafasını yaşıyosun

• :D ben bişeyin kafasını yaşamıyorum da,ondan başka kimse sana istedigin cevabı veremez diyorum!

• Kim ilk yaparsa diğeri ona nispeten hiç sevmeden yapıyor sevgiliyi. Boşa geçen zamanlar

0|0
    0|0
  • Bazıları kendini kaçar olan ünlüler ile karıştırıyor. Bana göre insan mbil kere sever ve onunla da evlenir

0|0
    0|0
  • evettt hemen yapman gerek boş zaman harcamana ne gerek

0|0
    0|0
  • yeni olan her sey güzeldir keşfedilmeyi bekler

0|0
    0|0
  • bunu bir psikolojik sorun olarak değerlendiriyrm

0|0
    0|0
  • Yapan var ne yazık ki

0|0
    0|0
  • sevgili yokki ayrılak bir de üstüne hemen yenisini yapak :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yenide eskiyi aramak saçma. Vicdanla alakalı olan bir konu değil bence. Sonuçta bitmiş, bittiğine göre sorunlar yaşanmış ve ortada bir sorun varsa en az iki de suçlu vardır. Yeni bir insanı hayatıma ne zaman kabul edeceğim benim durumumla ilgilidir. Eskiyi düşünmem.

0|0
    0|0
  • Çok haklısın.. Benimde aklım almıyor ne çabuk silebiliyorlar onca geçen şeyi.. Onu bırak nasıl yedirebiliyorlar gururlarına daha yeni ayrıldığın kişinin kokusu bile üstündeyken.. O orda acı çekerken nasıl olur bende anlamıyorum..

0|0
    0|0
  • aşklar basitleşti insanlar basitleşti duygular basitleşti

0|1
    0|0
  • Yanlış .

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker diye yapıyorlar ama bilmiyorlar ki her çivi başka bir iz bırakıyor

0|0
    0|0
  • daha o sevgili gitmeden sevgili hazırdır:Dsonrasndan gelmz

0|0
    0|0
  • bunu yapan kıza motor erkeğe yavşak denir dağılalım

0|0
    0|0
  • ayrilik acini yalniz yasamalisin bence seni guclendirir keske demezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...