Yaptığı ayıp değilmi şimdi.?

Sevgilimle 10 aya yakın çıkıyruz. Ama rahat rahat gezemiyoruz rahat rahat konuşamıyoruz falan. Çalışıyo kendisi birazdan aile baskısı var sevgili olayına falan karşılar hep gizli gizli buluştuk. Pazar günü izin günüydü sevgilimin hep. Kaç aydan beri her hafta pazar günü diyorum annenlerden arkadaşlarlar gezicem diye izin alda buluşalım falan diyodum. Oda bir pazar günüm var zaten akşamları ailemle vakit geçiremiyom fazla tatil günümde geçirim falan demişti. Her hafta aynı şeyi duymaktan sıkıldım demişti. Havalar ısınsın yaza doğru olur demişti. Bende tamam demiştim. Dün kardeşine ayakkabı almaya gittiler. Kardeşi sankı gidemiyorum koca oğlan. Sonra kız arkadaşlarıda gelmiş ve parkta 10dk oturmuşlar.Niye 10dk kız arkadaşları sigara içmek için oturunca oda oturmuş sonra kalkmışlar. Pazar günü havada güzel ve parkta 10dk? Siz olsanız ne düşünürdünüz

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• bahane ya cok ıstese görüsmenın mutlakabı yolunu bulur bizimkilerde ilk baslarda öleydi ama ben mutlaka onu görmenın bı yolunu bldum yalan söledim yeri geldi ama yınede gördümhatta ailemden gızlı ısten ızın aldım gittim onu görmeye görmek isteyen ınsan ne yapar eder bulur bı yolunu YETER Kİ GÖRMEK İSTESİN !

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Buyuk ayip etmis, ayril bence.

10 dk oturmak ne demek ya?! Resmen terbiyesizlik, iliskinize hakaret!

1|0
    0|1
  • Bir de kadınlar küçücük şeyleri sorun eder, büyütür dersiniz. 10 dakikayı olay yapmışsın.

1|0
    0|0
    • Bana kardeşimle ayakkabı almaya gittik sonra dolmuşa gittim diyor. Dolmuşamı gittin diyorum direk diyorum. Anlamadım? diyor. Sonra aynı mesajı bir daha atıyorum. Ozaman söylüyor arkadaşlarda geldi oturduk 10 dk diye

• Hala aynı düşünüyorum.

• üşenmedim hepsini okudum pişmanım

0|0
    0|1
  • 10 dk oturmuş kıyamet koparmaya gerek yok..bırak ne zaamn isterse buluşun ne sürekli sölüyosun ki buluşalım diye

0|0
    0|0
    • 10 ay oldu haftada 1 gün 1 saat oda belki buluştuk hep. Değişiklik olsun falan istedim

• 10 dk otursun ne olucak. sorun yapılacak birsey yok.

0|0
    0|0
    • 6 aydan beri pazar günleri izin al diyorum almıyoru. Bi pazar günüm var diyor evde geçireyim diyor. Dün kardeşine ayakkabı bakmaya gidiyolar. Çocukmuş gibi kardeşi. Sonra bide arkadaşlarnın geldiğini söylemiyor oturduk diyor. Bunların oturdugu yer kalabalık bir yer havada güzel

Erkekler Ne Diyor 3

• bunları hep yaşadık kızın ve ailesinin durumu belli ailesine baksan onlarıda anlıyorsun :S

0|0
    0|0
  • aaa çok ayıp çok

0|0
    0|0
  • bu isin altinda baska bisey oldugunu düsünürdüm.

seni rezerveye koymus olmasin ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...