Kızlar ne tip erkeklerden hoşlanır cevaplarınızı bekliyorum ?

Kızların seveceği erkek tipi nasıl olmalı yani görünüş , davranış , konuşma vb. herşey hanımlar cevaplarınızı bekliyorum :)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• 185 boylarında bıraz yapılı kaslı olcak bıraz dişleri gülüşü ve buru güzel .. konusma tarzı çok önemli kibar olmalı konuskan olmalı asla küfür etmemeli karsısında bır bayan oldugunu unutmamalı .. Sıgara ıcıyorsa yanımda ıcmıyecek bır sevgılısı varsa sevgılısıyle ılgılenecek baska kızlara gozu kaymıcak o gözunu oyarım ole olursa telefonda kızlarla konusup mesajlasmıycak facesınde sadece tanıdıkları duzeylı kızlar olacak .. VE EN ÖNEMLİSİ AİLESİNE BAĞLI OLACAK AILE COK AMA COK ÖNEMLİ .. ailesine baglı olmayan ılerde eşinede sağdık kalmaz ..

0|1
    0|0
    • Gerçekten çok ama çok haklısınız. Yani boy konusunda biraz olumsuzum 180 boyum :) ama diger dediklerinizin hepsi var bende sigaram yok aileme sevgilime bağlıyım genelde :) birini sevdim mi bn sonuna kadar severim onu asla ama asla yarı yolda bırakmam ihanette etmem canımdan ok severim

Kızlar Ne Diyor 3

• Her kızın hayatında isteyeceği erkek tipi görünüş olarak farklıdır.. Çoğu kız korumacı ama yanındayken küfür etmeyen kaba konuşmayan, sevgilisinden başka kızlarla ilgilenmeyen , küçük sürprizlerle onu mutlu etmeye çalışan ve kendinden emin,kendini net ifade eden erkekten hoşlanır.Erkekler giyimine de önem vermeliler insanın kendine yakışanı giymesi önemlidir.. bu arada da ailesine bağlı ,annesine babasına saygılı olmalı..

1|1
    0|0
    • Güzel bir cevap oldu her erkeğin isteyeceği kadın tarzıda kadının kendisine bağlı kalması sözünden çıkmaması ve kendisini içten sevmesidir. tabi en önemliside erkeğine o güveni vermelidir. yorumunuz için teşekkürler :)

• kendinden emin erkeklerden hoşlanırız genelde

0|1
    0|0
  • çok fazla bir şey istemiyorum; gözlüklü, sakallı, zeki, kibar, kumral ya da sarışın tercihimdir...

0|1
    0|0
    • Daha ne kaldı ki :))))

• tamam kskanmış gibi yaparım ben de :D

• Kıskanmış gibi hahaha :D:D oda güzel :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Parası olan erkeklerden hoşlanırlar diye biliyorum.

0|1
    0|0
  • esmerlerde hoşlanırlar diye biliyomm kardeşşş

0|0
    0|0
  • Kızlar hoşlanmaz-sevmez.

Kalpsiz-duygusuz varlıklardır onlar.

0|0
    1|0
  • Göbeğini eritip six packleri çıkarırsan senden hoşlanabilirler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...