Galatasaray-Real Madrid maçı ne olur kim kimi yener ?

Galatasaraylıyım tabikide kimin yenmesi istediğim belli ama sizce ne olur o maçta ?

0|0
9|19

En İyi Kız Görüşü

• o gün r. madrid rüzgarları esecek şimdiden cerezimi içeçeğimi hzırladım real madrid rakip kalenin filelerini baya bir havalandırcak :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Real maçı Gs havasını alır

1|3
    2|0
  • Orada yenilsek burada berabere kalsak yok olmaz

Orada berabere kalsak burada yenseler gene kurtarmaz.

Yok abi hiç birtürlü oluru yok.

0|1
    0|0
    • orda 2-2 berabere kalıp burda 1-1 ya da 0-0 berabere kalırsak yarı final :) orada 1-1 burada 0-0 da olur :)

• Gs yener hertürlü

0|0
    0|0
  • hiç anlamam.ama türkiye yensin

0|1
    0|0
  • tabiki galatasaray...

0|1
    0|1
  • umarım yenilmeyiz,yeneriz hiç değilse berabere kalıp takılak.

0|0
    0|0
  • Galatasaray 2-0 alır maçı

0|0
    1|2
  • orda 7-0 yenilseler burda 6-0 yense gs tur atlayamaz cenabet 6 yüzünden :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• tek maç sistemi olsa belki gs alır diyecem ama iki maç olunca real affetmez... gs kaza bela 2-0 yense bile real istanbulda 3-5 atacak güce sahip, keşke gs alsa da yüzümüzü kara çıkartsa ama çok zor... real bir de dünyanın en iyi kontra atak takımı gs nin gol için yüklenmesi bile real için avantaj... yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal çok ters bir takım, kötü bir eşleşme oldu ama yapacak bişey yok, yüreklerini herşeylerini ortaya koymaları lazım, inş hepimizi şaşırtırlar yarı finale çıkarlar...

0|0
    0|0
  • Real Madrid çok rahat

0|0
    0|0
  • şansımız çok az ama futbol bu bellide olmaz süper kupayı aldığımızdada reel favoriydi

he ama usta bir spor yorumcumuz maç yorumunu yaparken diyorki ronaldonun kosu yolunu kapatırsak maçı alabiliriz?

sanki ronaldonun kosu yolunu kapatabilen dünyada bir takım var biz kapatabilecez

0|0
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak buraya skoru yazayım 1-2 veya 2-2 biter maç. morinho , drogbanın neler yapabiliceğinin farkın ve o teknik adamın takımında görmek istediği ilk isim drogba. drogbayı 2 kişi markaja alırsalar madrid yenilir.

0|0
    0|0
  • Maç ne zaman hangi kanalda bilen varsa söyleyebilirmi acaba

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim. galatasarayın hekesi şaşırtıp almasını canıyürekten isterim, ama üzgünümki real folluk edecek cimbomu. aynı zamanda iddaa oynuyorum arada reale yüklü bir para yatırmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Nasıl Fenebahçelisin? :) Cimbomun maskotu aslan resmini kullanıyorsun. Sarı kanarya profil resmini kullansana.

• profil resmi ile ne alakası varki benim soyismim aslan adım güner bana herkes aslan diye hitap ediyor, bir resimmidir insanın takım tercihi? ayrıca fenerbahçeliyim evet ama yurtdığında TÜRKİYE yi temsil eden her takımın taraftarıyım ben

• Real alır

1|0
    0|0
  • Gs liler doğal olarak kendi takımlarının kazanacağını düşünürler kazanmasını isterseler taraflı oldukları için için biz beşiktaşlılar ya da fenerli olsun trabzonlu olsun herkez doğruyu ve daha mantıklı düşünürler real madrid yener

0|0
    0|0
  • gerçekçi oln Gsliler real madrid sıradan takım değil yıldızlar topluluğu bir takım yenileceğini zannetmeyin gs şansla ya da kazaylaancak eleyebilir bakalım yine bu sefer şans gsnin yanında olacak mı

0|0
    0|0
  • istatistikler bizi, takım değeri onları favori gösteriyor. 3 maçın 2 sini biz aldık ve çok önemli maçlardı. tekrar kazanabiliriz.

0|0
    0|0
  • Real Madrid kazanır.

0|1
    0|0
  • Tanıdıkları kutladım kura sonrası.. Çoğu sinirli ve gergin konuştu nedense.. sdfsjhdkjsfd

0|0
    0|0
  • maç gününe kadar tahminde bulunmayacağım

0|0
    0|0
  • Real Madrid götürür yaaa cünkü kimse gol atamasa bile ÖZIL atarr !

0|0
    0|0
  • Gerçekçi olun Real Madrid %90 alır

0|0
    0|0
  • Madrid bırakmaz

0|0
    0|0
  • Real aşırı derecede öyle böye değil feci favorii..

0|0
    0|0
  • Sarioglu vs. Ronaldo

0|1
    0|0
  • Madrid fark atar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...