Yapılı bir vücuda sahip olur muyum?

Arkadaşlar spora gidiyorum yeni başladım sayılır zayıf bir vücudum var ve uzun süre gitmeyi planlıyorum sorum şöyle günlük bazı nedenlerden dolayı tüm öğünleri alamıyorum yani yeteri kadar protein almıyorum öyle söyliyim peki uzun süre gittiğimde bu şekilde devam edersem kaslı bir vücuda sahip olur muyum cevaplarsanız sevinirim. (Toz önermeyin )

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Biraz kilo alırsan vücudun daha iyi şekillenir

0|1
    0|0
    • Kilo alamıyorum işte sorunda orda

• Sadece ilk cümleyi okudum pardon 😂
      Nasıl alamıyorsunuz kilo ya ben niye mutfağın önünden geçerken bile alıyorum

• O biraz vücut yapımızlada ilgili

En İyi Erkek Görüşü

• protein tozundan boşa korkuyorsunuz diyorum sadece, beslenemiyorsan düzenli mecbur kullanacaksın ya da gelişme gösteremezsin

0|1
    0|0
    • Kardeşim öyle ama sürekli gidemicem uzun süreli dediğimde 6 7 ay öyle söyliyim bu zaman içeriside toz kullanırsam bıraktığımda fazlasıyla zararını görecem

• sarkmazsın ama alışırsan zaten bırakmazsın bende öyleydim biraz düzeleyim bırakırım demiştim devam ediyorum :)

• Peki kardeşim eyvallah :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor yaptığın için daha fazla acıkıp biraz kilo alacaksın muhtemelen ve o kilolar kasa dönüşür devamlı spor yaparsan :) olur :)

0|1
    0|0
  • Bas aminoasiti😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim de arkadaşım var senin gibi ya çok iyi beslenmenin lazım ya da kılı aldiricilar kullanacaksin ama 6 7 ay da biraz zor gibi gorunuyor

0|1
    0|0
    • kılı aldırıcalar derken kardeşim anlamadım?

• zaten ilk ordaki hoca önerdi ama korkuyorum işte zararını görürüm diye çünkü 6 7 ay gideceğim

• O kadar kısa surede yapılı bir vücut yapamazsın bir sene çalışman lazım

Yükleniyor...