Artık erkeklerde kıllarını almalı, sevgiliniz istese alırmıydınız?

en azından göğüs, göbek, sırt, kalça kısmındaki kılları almalı. daha temiz ve daha seksi görünür. siz erkekler sevgiliniz için yaparmısınız böyle birşey? kızlar sizde istiyormusunuz kılsız sevgili?

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Yapıyorum da öyle cillop ağda formatı değil.

Sevmiyorum kıl.Keramet olsa kıçta çıkmazdı zaten. Fakat ben şanslı kullardanım, yani trimmer gibi bir alet temiz (kısaltmak) hale getirebiliyor. Aşağıdaki yorumlarda yerden yere vurulan çok kıllı arkadaşlar için kolay bir süreç değil ve çok meşakkatli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• tamam sırttakiler hoş durmaz ama çok aşırı olmadığı sürece göğüs ve göbek kıllarımı almam... beni sevecekse böyle sevsin, tamam bakımlı olunur o ayrı ama öyle tüysüz bir vücut ta istemem ama tabi koltukaltı ve göbek altı, kulak içi, sakalın üstündeki yanaklardaki kıllar falan her zaman temizlenmeli o ayrı

1|0
    0|0
  • genital bölge hariç kesinlikle almam:D ben de ona karışmam, isterse o da bıyık bırakabilir problem yok:Pp

1|0
    1|0
    • kendini düşünmüyorsan bizi düşün bari.. :)

• merak etme kardeşim zaten sen istesende bırakmazlar:D sadece ellerine koz vermemek için:P

• Sırttakiler tamam da diğerlerini almam. Kadın gibi ne o öyle. Temizlikle ne alakası var bunun. Temizsen her türlü temizsindir zaten . Ben yapmam .

0|0
    1|0
    • görümümü temiz oluyor demek istedim

• kılsız daha güzel

• O zaman sen sevgilini kılsızlar içinden ya da kıllarını almaya meraklılar içinden seçersin. Fikrimizi sordun bizde cevap verdik .

• Bu kadar kendimi düşürecek değilim.. İnsanlar zaten fıtratlarına göre ayrılmışlar erkek ve bayan olarak..Sakal ve bıyık belki ama diğerleri asla !

0|1
    0|0
  • zaten o saydıklarınıda alırsak neremizde kıl kalacakki oh negüzel sevgilim cillop gibi ben cillopgibi gezelim orda burda birertanede erkek buluruz kendimize tam olur... saçmalamayın kızlar

0|1
    0|0
  • Kızlar artık kıllarımızadmı karışıyor :D

0|0
    0|0
  • Ne kaldı geriye bir saçlar kaşlar kaldı.

0|0
    0|0
  • Hiç işim olmaz

erkek dediğin kıllı olur.

one öyle adama metroi*ne derler :)

0|0
    1|0
  • bakış açısı. sevgılın senden bacakların orman gıbı kıllı olsun dese bırakırmısın?

0|0
    0|0
  • muhtemelen yapmam.

0|0
    0|0
  • kıllık yapma gizli

:)

0|1
    0|0
  • Hayır yapmazdım bunu. Sevgilimin isteğine göre şeklimi, şemalimi değiştirecek adam değilim yani.

0|1
    0|0
  • canım isterse yaparım sevigilim isterse değil. düşünmüyorum öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • almam sonra daha gür çıkıyor daha da uğraştırır..

0|0
    0|0
    • lazer

• yoo kıllarımdna memnunum belden aşşağım çok kıllı ama belden yukarımda kıl yok tüy var orantısız çıkıyor bende :D

• Sırt bölgemde kıl yok ztn hiç göğüs göbek ve diğer bölgeleri herzmn temiz tutuyorum

2|0
    0|0
  • tamda merak ettigim bir soruydu 12 vurdun geçende böyle bişey okumuştum orada da çogunluk istiyordu kılsız erkek burda da tam aksi istemiyorlar hala bir cevap bulabilmiş degilim

0|0
    0|0
    • kimisi istiyor kimiside istemiyor işte

• Kıllarımı aldırırsanız her tarafımı yalattırırım sizlere! akıllı olun

0|0
    0|0
  • artık bende mecburen alıyorum, yüzme sporuyla uğraştığım için orada birtek kıllı ben olmak istemedim bende alıyorum artık daha bakımlı görünüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben sevgilimin göğsünü makinayla alıyorumm :)

1|1
    0|1
  • Yok artık.kızdan ne farkları kalıyor

0|2
    1|1
  • BaloBarzani gibi değilse almasın.Feminen hareketleri yakıştırmıyorum abilere.

0|1
    1|0
  • yumurta gibi olmasın

0|1
    0|0
  • böle bişiy istemem.

0|0
    0|0
  • Sadece koltukaltlarını almalılarrr

0|1
    1|0
  • bence sadece koltukaltini almalilar..cünkü terleyince cok kötü oluyor... ama gögüs killarina bayilirim :) ve tüysüz bacakli erkekleri hic begenmem ne o öyle kiz gibi :D

0|1
    0|1
    • bacakları kıllı olucak zaten

• ama gögüsdede cok güzel bence orayi oksayinca böyle benim hosuma gidiyor :)

• ben hiç sevmiyorum

• az gıllı olsada olurt

0|2
    1|1
  • evet kılsız daha güzel, öbür türlü ne o öyle orman ayısı gibi

bizde kıllarımızı alıyoruz onlarda alsın

3|2
    1|4
    • Orman ayısı derken ALLAH ın yarattığı bir kula sen nasıl bu kelimeyi kullanabiliyorsun.. Utan kendinden..

• sende bir orman ayısısın anlaşıldı

Yükleniyor...