Fenerbahçe'yi tebrik edelim mi?

Maçla ilgili söylenecek çok şey var. İyi olan kazandı diyemicem ve Volkan çirkefinin yaptığından sonra fair play çerçevesinde bir maç oldu da diyemicem ama iddia iddiadır. Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın. Tebrikler @azelcan ama unutma bir maçımız eksik o koltuğun sahibi belli ;-)

0|2
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Delkanlı kızsın kardeşim. Senin bu yaptığını o çok delikanlıyım diyenler yapamaz. Gerçi tebrikmi ettin, tenkit mi ettin anlamadım ama, çok teşekkürler harbi ben sei tebrik ediyorum.
    www.isosyo.com/.../...82_7640578631426803309_n.jpg

1|0
    0|0
    • Bu arada, bir takım sözde Fenerbahçe taraftarının, Süleyman Seba için ettiği küfürleri şiddetle kınıyorum. Bu nasıl bir zihniyet ölmüş adama küfür ediyor.

• Eyvallh bacımsın😊

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş maçın skoru Eyyamcı bacım Çocuğu Cüneyt Çakır 2 - Beşiktaş 0 dır. Adam atması gereken futbolcuları atamadı caner erkinden tut Sosa' ya o faulü yapana kada. Hakeden aldı diyorsunuz bir de. Ha bu arada Andreas Beck adlı sarı civcivimin pozisyonunda topa müdahale var salak salak konuşmayın.

0|1
    0|0
    • topa müdahele var da beck resmen volkanın sırtına tekme atıyor. aynı herketten bekir irtegün ve bruno alves atılmıştı bir hafta arayla...

Erkekler Ne Diyor 15

• 5-1 kazanacağımız maçı 2-0 kaybettik. Tebrik edeceksem Gomezi, Quaresmayı ve Cenk Tosun' u tebrik ederim nasıl kaçırdınız diye. Direkten dışarı çıkan topu da saymıyorum 😊

Ağlaya ağlaya maç kazandılar. Yer düşen kalkmamaya başladı bir ara. 😄

1|0
    0|0
  • Tebrik edilecek tek kişi Cüneyt Çakır. Canerle VolkanŞeni 90 dakika atmamayı başarmak kolay değil

1|0
    0|0
  • Hep bir mazeretiniz var değil mi? Fenerbahçe daha iyi ve istekliydi ve kazandı. Beşiktaş biraz şanslı olsaydı kazanabilirdi. Zira çok pozisyon harcadı.

0|0
    0|0
  • Pardon volkan size ne cirkeflik yaptı maç sırasında? Volkan şen'den bahsediyorsun bence bjkye geçirmesi güzel bir cirkeflikti. Ha yok volkan demirel''den bahsediyorsun bütün sutlarinizi kurtardığı için yine büyük cirkeflikti. Ayrıca volkan sene sosa satasti gozunuzle izleyin maçı totonuzla değil.

0|0
    0|0
    • Volkan şene Sosa mı sataşmış güldürme ulan

• @Yabikesbe sosa bulaştı tabi farkettiysen adam arkadan gelip volkani itekledi. Allah aşkına ya kızla maç konuşuyorum gider misin

• Ben senden iyi yorum yapıyorum ama yine de sen bilirsin

• Hakeden kazandi

0|1
    0|0
  • beck i sahada tutanda c. cakir
    rvp ye yapilan hareketi gormeyende de c. cakir
    marcelonun voleybolunu görmeyende c. cakir

0|0
    0|0
  • Hakkıyla yendiğini düşünen varmıki :D ashah :D

1|0
    0|0
  • Fenerli futbolcularin ilk cirkeflikleri degilki tebrik etmiyorum

0|0
    0|0
  • Aaaa yazik yaa soru acan kizz nkdsr umutluydu off acidim

0|0
    0|0
  • Cüneyte rağmen yendik sizi bence de tebrik etmelisin

0|1
    0|0
  • Fener'i hiç sevmem. Fakat kazanmasını bildi. Kutlamak lazım.

0|0
    0|0
  • Sen Beşiktaşlı olmana rağmen senin bunu yazman güzel bişey sizide tebrik etmek lazım

@Ecesucankaya

0|0
    0|0
  • evet tebrık edin fenerbahçeyi...

0|0
    0|0
  • edelim

0|0
    0|0
  • şampiyon beşiktaş

0|0
    0|0