Facebook Kullanıcılarının Dikkatine :)

Facebook Kullanıcılarının Dikkatine :)

artık facebook arkadaşınız olmayan kişilere yolladığınız mesajları 1.84TL kredi kartınızdan satın alarak onların gelen kutusuna yönlendiriyor ancak ödeme yapmazsanız arkadaşınız olmayan kişilere mesaj attıgınızda diğer kutusuna yönlendiriyor siz ne düşünüyorsunuz bu durumda ? tepkileriniz neler ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Diğere atıyor zaten mantıklı yani.Ekli olmayana öncelik vermiyor gibi.Bir zahmet diğerleri arada bir kontrol edersiniz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben facebook kullanmıyorum.Çok gereksiz.Bakıyorsun insanlar acayip acayip şeyler yazıyor. Ne bileyim atıyorum mesela, banyoya giriyorum, tuvalette daha bilmem neler neler saçmaladılar insanlar iyice, yapacak işleri olmadığı için böyle zırvalıklar ile zaman harcıyorlar.

0|0
    1|1
    • ben dediklerinin hepsini twitter'de gördüm :))) facebook'da görmedim o zaman arkadaslarını ona göre seciceksin

• Dediğim gibi ben Facebook'ta takılmıyorum.Twitter'dada aynı şekilde kuzenimi ziyarete gittiğimde yazıyordu kızlar facebook'ta o yüzden söylüyorum.Ben öyle abuk subuk gereksiz ortamlarda bulunmam.Arkadaşlarımı seçerim. O yüzden arkadaşlarımın sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

• nerden para yolacaklarını şaşırdılar panpa

0|1
    0|0
  • facebook ıycene azıttı bu ne yaa sureklı bıslerı dgstırıyolar

1|1
    0|0
  • zaten normalde de tanımadığımız kişilerin mesajları diğer kutusuna düşüyordu.. o yüzden sorun yok :D

0|1
    0|0
  • sil kurtul.

0|1
    0|0
  • facebook özürlü biriyim..pek sarsmıyor beni.

0|0
    0|1
  • kredi kartım yok problemde yok :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...