Azra Akın , Kıvanç Tatlıtuğ ile yakışıyor mu?

Azra Akın'ı Beğeniyor musunuz?

Yakıştırmıyorsanız, Kimin Yakıştığını Yazın

Güncellemeler:
Güzel kız bence

neyse öylesine sordum zaten

ssagolun

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Azra Akın'ı Pepsi reklamını izlemeden önce pek beğenmiyordum,ama orda cok sirin cıkmıs :) ve yakısıyorlar bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Azra Akın Kıvanç Tatlıtuğ devri mi kaldı yani:) Yani şöyle bir şey var güzellik göreceli bir kavramdır bana kalırsa Azra akın o kadar güzel ahamlı şahamlı bir kız değil. Ama Kıvanç yakışıklı adam. Birbirlerine yakışıp yakışmama konusunda da bir şey diyemeyeceğim maalesef.

1|0
    0|0
    • +1 benden :))

• artı veriyorsunda , verenin sen oldugunu söylemek nedendir onu hic anlamıs degilim. bugün sana yarın banamı demek bu

• Beğenmiyorum o nasıl dünya güzeli oldu hayrett

2|0
    0|0
  • birlikte olduklarını bile bilmiyordum desem ? :)

0|0
    0|0
  • bence yakışmıyorlar. Kıvanç tatlıtuğ azra akına göre 2 gömlek büyük gelir.

0|0
    0|0
  • Azra benim oksun Kıvanç umrumda olmaz:)

0|0
    0|0
  • yuh ya :DDD

0|0
    0|0
  • valla ikiside umrumda bile degil sen kendine bak boş ver onları. yarın onlar başkasıyla

0|0
    0|0
  • Behlülllll :)

0|0
    0|0
  • azra akın dünya güzeliyse ben brad bittim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Azra Akın hakkında Acun Ilıcalı şöyle bir laf etmişti. Benim ile dans eder misin?programında

'''Azra çok alçakgönüllü ve mütevazi bir kızdır''.

Bence mütevazi bir insan güzellik yarışmasına girmez. Egolu insanlar girer öyle yarışmalara. Azra'nın o zamanlar masum bir yüzü vardı, şimdi olgunlaşınca o güzellikte kayıp oldu. Kimin yakıştığını bilemem. Onlar zaten kaç kez bitirmişlerdi, yeniden yeniden başladılar. Şırda bir, şerbette bir sevdim, diyene. Bana mı soracak kimin ile beraber olacağını.Bana ne kimin ile olursa olsun.Beni alakadar eden bir durum değil. Sende hayretsin sabah sabah...

0|0
    0|0
    • haklısın sabah sabah sordum

öylesine sordum

• Sen Azra Akın'ın akrabası falan mısın? Çünkü cevaplar gelmeye başlayınca biraz çekimser kaldın. Yani neyse?

0|0
    0|0
    • ne demek istedin anlamadım

neden cekingen oluyum

saçma degilmi sence yorumun

• yooo,bende senin gibi sadece sordum :)

• Kıvanç yakışıklı olduğu kadar da salak olduğu için Azra AKınla çıkması artık o kadar koymuyor bir ara Meltem Cumbulla çıkmıştı o ne kart bet bir kadındır ya. Allah'tan şimdi ikisiylede takılmıyor. En çok Bade İşçil ile yakıştırıyorum . Kuzey Güney Banu ile

0|1
    0|0
    • Allah var yukarıda siz daha hoşsunuz bence Azra Akın'dan güzellik olarak. Şimdi kalkıp ık mık vs. bir şeyler yazmayın buraya beni zaten bilir. Allah sahibinize bağışlasın. +1'de benden size.

• Kıvanç yakışıklı ve genç daha iyilerine layık gidipte menepozlu meltem cumbulla çıkması çok yanlış zaten çok yankı uyandırdı ayrıca çok donuk bir kadın haklısın kadının bir suçu yok salak olan kıvanç kendini düşürdü

• bence hakaret etmeyin

meltem cumbul cok sempatik bir kadın

herşey güzellik degil

• yakışmıyolar ve ayrıldılar diye bılıyorumç

0|0
    0|0
  • yakışıyor :D

0|0
    0|0
  • ortada sevgi varsa bize ne yakıştılar yakışmadılar..

1|0
    0|0
  • yakısmıyor bence

0|0
    0|0
  • Yanyana görmedim.

0|0
    0|0
  • Bence :D yakışıyolar tencereye kapak olmuş

0|0
    0|0
  • kıvanc tatlıtug 1 yas kücükmüs azra akından birde