Mutlu olmak için bir neden söyler misiniz?

mutlu olmak için bir neden söyler misiniz
neden?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Bugün de uyandik yeni birgün, yeni umutlar daha ne olsun. Kim bilir neler bekliyor bugün bizleri

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir yemek, keyifli bir sohbet

0|1
    0|0
    • kiminle ama

• abi hareketli de kurumsal bir firmaya giremedikten sonra adamı sömürüyorlar siz nerde çalışıyorsunuz

• Kurumsal biryer

Kızlar Ne Diyor 8

• Mutluyum hamdolsun, cünkü elim ayağım tutuyor, aklım çalışıyor, iyi bir bölümde okuyorum, geleceğe dair güzel umutlarım var. Annem babam abim ablam yiğenlerim sağlıklı ve hayattalar, cok sevdiğim ve bana değer veren insanlara sahibim.

Cok şükür🙏🏽

0|1
    0|0
  • o kadar cok neden var ki.. bulamadim

0|1
    0|0
  • Mutlu ol çünkü Allah seni seviyor. Seni eşrefi mahlukat olan insan olarak yarattı. Yoksa bir ot ya da bir taş olarak da yaratabilirdi.

1|1
    0|0
  • mutluluğa sebep yok be knk

0|1
    0|0
  • kimseye muhtaç olmamak

0|1
    0|0
  • Yaşıyorum..

0|1
    0|0
  • Mutsuz olmak neyine yarıyor?

0|0
    0|0
    • mutsuzluk isteyerek olan bir şey degil ki

• evet ama kolay da değil

• Kolay olmadigini biliyorum. hic kimse icin hayat güzel degildir her zaman.. Mutlu olmanin formülü herkese göre farkli.. benimde cocuklugum kötü gecti ve gölgesi hala üzerimde. ! hafta olmadi dedemi kaybettim ama her seye ragmen ayaktayim, üzülmek ise yaramiyor cünkü..

• Hiç bir makinaya bağlı olmadan nefes alıp verebiliyorsan mutlu ol

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok paran var, yakında çok büyük işlere imza atıcaksın, herkes seni saygıyla anıcak , bir çok işi başarıyla yapıcaksın.

(İşte umut fısıtları sana bunu diyor, çünkü doğru , bu üsttekinin gerçekleşmeme ihtimalinin nedeni senin iraden. Kendini bir düzene sokup düzenli olarak hergün çalışmazsan bu üstteki dediğime sahip olman çok çok zor. Sen çalıştığın srece elbet bunu elde ediceksin. Eğer hayata olumsuz bakarsan olumsuz olur , olumsuz düşünürsen olumsuz olur , olumlu düşünürsen sonuç olumlu olur. He ben hergün keyfime bakıyorum ama bunun için bir çaba sarfetmiyorum, mutlu olmak için çaba sarfetmiyorum dersen anca hayal olur")

0|1
    0|0
  • neden yok, mutsuzluğa devam kanki

0|1
    0|0
  • Mutlulugu baska yerlerde aramak yerine kendinde ara. eger sen kendinle yetinmegi basarirsan mutlu ola bilirsin. Lev Tolstoyun dedigi gibi"mutlumu olmak istiyorsun, ol"

0|1
    0|0
    • Tolstoy bizi görseydi o lafı etmezdi :D

• Tolstoyun demek istedigi mutluluk kendi icinizde olan bir sey. mutsuz olmak ve ya mutlu olmak bizim icimizde olan bir sey. eger kendinle yetinirsen (yani elindekilerinle) ozaman mutlu olursun. bundan baska mutlulugu artira bilecek seyler vardir ornegin kendini bir alanda gelistirmek, yeni hobiler edinmek vb

• Allah var

0|1
    0|0
  • Halen burada gizli olarak salakça soru sorabiliyorsun!!! Bu senin hiper mutlu olabilmene yeterli bir sebep!!! En mutlu olman gereken de benim bu soruya cevap yazmış olmam...

0|0
    0|0
    • senin gibi egoist bir psikopat soruma cevap yazdıgı için çok mutluyum gerçekten

• 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• Fenerbahçe 😆

0|1
    0|0
  • Mutlu olmak için bir hayal gücü yeterli olmak istediğin makamlar, zenginliği herneyse onları hayal et ve çalış zaten hem mutlu, azimli, heyecanlı olucaksındır

0|1
    0|0
    • umutsuz yaşanmaz

• Bence herşey umuta bağlıdır umut, ümit olmazsa bu hayat hiç yaşanmaz.

• bu ülkede zor be

0|1
    0|0
Yükleniyor...