Soru haklarim yeni dolu icimde kalmasin la bu cuneyt cakir ne ayak boyle?

insanda biraz vicdan olur lan abi yok boyle bisey ya. simdi kalkip fenerliler demesin iyi yonetti maci vallahi isyan cikar burda elinizi vicdaniniza koyun soyleyin bu adam bu maci nasil yonetti?

Güncellemeler:
Ulan yeminle ben soru sorunca site canlaniyo sormuyom bundan sonra ölun hepiniz bir bak ya gorussuz olduk iyi mi aahahhaah

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cuneytinaq sana bişey olmasın

1|6
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eve çok iyi yönettiği için de bunu hak etti 😄 http://i.hizliresim.com/8ZbOaQ.jpg

0|2
    0|0
    • Yazik valla bu ulkede takim tutmamak lazim

• Beşiktaş'ın hakkı hep yeniliyor alıştık attık.

• Biktirdilar artik :/

• Şike iddialarının olduğu sezon Aziz özellikle Cüneyti boşuna istememiş demekki. Saçma sapan bir maç yônetti ömür billah duymadığı küfrü sırf bu maçla duymuştur kendisi.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 9 kişi kalacak takıma bir kırmızı verecek cesareti olmayan hakem , daha önce azizin tehditlerine ses çıkarmadığını biliyoruz , fb nin kazanmasını şansa bırakmadılar , Beşiktaş kazansa ts maçı dahil fark 7 puan olacaktı zevki kalmayacaktı şimdi daha zevkli hale geldi birileri memnun olmuştur

1|2
    0|0
    • Turkiye de takim tutmak harbiden de sacma dizi gibi geciyor sezon

• sıkıntı yok.
    her hafta en az 3 anadolu kulübünün hakkına göz göre göre tecavüz ediliyorsa şayet.

zaten bu ligten bi'şey beklememek lazım.

0|1
    0|0
  • Nerede hata yaptı ki. Back'in Volkanın sırtına krampon izlerini çıkartmasına duyarsız kalmasında m?

1|0
    0|0
    • Bilincli mi oldu bu sence adam topa vurucak elbette o hizla topa vurmaya calisan birine gelirsen elbet bir carpisma yasanicak pozisyonu tekrar izlemeni oneriyorum

• Gol attınız da, hakem mi saymadı? :)

• Futbol golden ibaret degil kardes futbol bilginin yetersiz oldugunu dusunuyorum bu yuzden bu tartismayi burda sonlandiriyorum

Yükleniyor...