FENERBAHÇE sizcede maçı haketmedimi?

Maç fenerbahcenin hakkıydı ama değil mi alnının teriyle kazanmadimi?

• Fenerbahçe şampiyon olur
    73% (11)47% (9)59% (20)Oy Ver
  • Beşiktaş şampiyon olur
    27% (4)53% (10)41% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk yarı iyi oynadı sadece. Bunun dısında maç bariz hakem hataları ile doluydu ikinci yarı Beşiktaşın daha çok gol pozisyonu var ayrıca 9 kişi kalmalıydınız.

0|1
    0|0
    • Maçı ilk yarı bitirebilirdik ama uzadı

• peki beck in volkanin sirtinda gezmesine ne diyorsun
      rvp nin verilmeyen penaltisi
      marcelonun voleybolculugu

• Beck in pozisyonunu tekrar izlemenizi ôneririm. Ayağını topa yükseltmiş Volkan çok yaklaşınca yer çekimine karşı gelmek imkânsız o istemsiz olan bir hareket. :)

Olcaya da verilmemiş bir penaltı var :) Marcelonun pozisyon tekrarını izlemedim yorum yapmam yanlış olur.

• Cüneyt çakır'a sövüyorum.

0|0
    0|0
    • Hayır herkes görüyor her şeyi halâ daha cüneyt çakır fenerbahçeyi tutuyor diyolar

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk yarıdaki oyunuyla maça hakimdi ama ikinci yarı hiçbirşey oynamadı Fener.

Beşiktaş'ın Oğuzhan-Sosa ikilisinin koordinasyonsuzluğunun üstüne Olcay'ın hayaletliği eklenince ilk yarı Fener komple yığıldı, ama ona rağmen bana sorarsan adam gibi hücum edemedi bu hücum mantalitesi ciddi sorun.

Beşiktaş klasik pozisyon bulup atamama hastalığındaydı, bir de kısır oyun eklenince gol gelemedi.

Bana deselerdi ki 'Gün gelecek, Beşiktaş'da Quaresma elinden geleni hakkıyla yaparken takımın geri kalanı sallapati davranıp atak öldürecek', 'ziktirollanordan' derdim da öyle oldu hakkaten.

0|0
    0|0
    • Fener pozisyon yarattığı doğru ama bitiricilikte başarılı değillerdi

• Pozisyon dediğin, topu kale önüne kadar götürmek değil sadece, organize biçimde planlı bir hücum organizasyonu yapmak, yoksa Volkan Şen'i arkaya aşıralım, içeri katetsin ve bir iki ver-kaçla açık arayalım oyununu anadolu takımları da oynuyor.

Hakiki pozisyon üretimine örnek mesela Van Persie'nin Nani'ye pasladığı, Nani'nin kaçırdığı top, o mesela hakkaten pozisyondu, yoksa Diego'nun, Volkan'ın falan getirdiği ve anlamsız ortaladığı toplar pozisyon falan değillerdi. Şut şansı üretemediğin atak yarım pozisyondur anca.

Mesela Beşiktaş bunu bir kere Gomez ile yaptı, Gomez sola deplase olup Quaresma'ya pasladı, o mesela hakiki pozisyon üretimiydi çünkü rakibi bir plan çerçevesinde kırmıştı takım. Ha, Quaresma önüne istediği gibi alamadı, top istemediği bir davranışta bulununca saçmalayan kafasız bir oyuncu olduğundan düzgün şut çıkaramayıp dışarı attı orası ayrı.

• Alnının teriyle kazanmadı , eğer canere ve volkana kırmızıyı verse , penaltıyı çalsa buna rağmen kazansa eyvallah hak ettin derdim ama Cüneyt yaptı yapacağını , pozisyon bakımından tek taraflı maç olmadı ikinci yarı Beşiktaş istediği pozisyonları buldu

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olarak Fenerbahçe şampiyon olur diyorum. Yiğidi öldür hakkını yeme derler. Fenerbahçe bu sene ligin ötesinde bir takım oluşturdu. Hatta Galatasaray seneyede bu şekilde devam ederse seneyede Fenerbahçe şampiyon olur. Beşiktaşa gelince kadrosunun yeterli olduğunu düşünmüyorum. Şenol hoca olmasa onlarda bizim gibi dökülürlerdi. Yatıp kalkıp hocalarına dua etsinler.

1|0
    0|0
  • catir catir haketti ilk yarida 4 olacak maci son vurus eksikliginden milletin diline dusurduk

1|0
    0|0
  • Hakkıyla değil hakem yardımıyla kazandı

0|0
    0|0
    • Hakem yardımıyla olsa fark daha fazla olurdu verilmeyen bir penaltı ve volkan şene yapılan kırmızı kartlık pozisyon var

• Volkan ve caner kırmızı görüp olcaya yapılan penaltı verilse farklı biterdi

Yükleniyor...