Takımlar sadece futboldan mı ibaret?

Mesela bir Beşiktaş'lıyla fenerbahçelinin arasında geçen diyalog şu oluyor; biz sizi yendik, hakem, şöyle böyle, şike, liderlik bilmem neee. Abi o Kulüpler sadece futbol üzerine kurulmadı biliyorsunuz dimi? Baskette, voleybolda yenince haberleri bile olmuyor futbolda 3 dakikalık pozisyonu 3 gün tartışıyorlar. Sonra da ben fanatiğim takımın hakkında her şeyi biliyorum oluyor. Hayır efendim sen sadece futbol hakkında her bir şeyi biliyorsun. Geçen yıl hentbolda Beşiktaş şampiyon oldu sorarım kaç Beşiktaş'lının haberi var? Haksız mıyım arkadaşlar?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle haklısın... Fenerbahçe Erkek basketbol takımının Türkiyede şampiyonlukları ve Euroleague de Final Four başarısı var... Fenerbahçe Kadın Voleybol takımının Türkiyede şampiyonlukları ve FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonasında birinciliği var, Avrupa bayanlar voleybol şampiyonlar liginde şampiyonluğu var, Avrupa bayanlar CEV kupasında şampiyonluğu var... Fenerbahçe Erkek Voleybol takımın Türkiyede şampiyonlukları ve Avrupa CEV challenge kupasında şampiyonluk, CEV şampiyonla liginde şampiyonluk var... Fenerbahçe Kadın Basketbol takımının Türkiyede şampiyonlukları ve Euroleague Women de ikinciliği ve EuroCup Womende ikinciliği var... Onun dışında masa tenisi , kürek , yelken gibi diğer amatör branşlarda da birçok başarı var... Spor sadece Futbol değildir...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...