Şimdiki aklınızla tekrardan çocukluğunuza dönseydiniz ne yapardınız?

aynı şekilde şimdiki durumuzu bilerek ? Ailenizin başından neler geçtiğini bilerek,okul hayatınızla nelerle karşılaştığınızı bilerek?Aynı şeyleri düzeltme Masında yaşarmıydınız ? Yoksa o yolu karalayarak yeni bir sayfa mı açardınız?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Aslında değştirmem gereken çok şey var ama ben bu kafayla yine aynılarını yapardım herhalde .

1|1
    0|0
    • işte tam olarak böyle düşünmemeye başladığın yerde alışkanlıklarından daha kolay vazgeçer olacaksın :P

Kızlar Ne Diyor 4

• ya geçmişte olan biteni yoksaysaydık bu kdr hayata karsı tecrübe dolu olmazdık ..bilerek ve düşünerek adım atmazdık ..insanlar yaşayarak görüyor ..hatalar insanoğlu için vardır üzüntüler sıkıntılar ..şu dünyada milyonlarca insanın milyonlarca sorunu var ..tek biz değiiliz yani..ben geçmişime dönmek isteseydm eet silerdm belki bişeylri o hataları yapmamak için ama şimdiki kdrda olgun ve bilinçli olmazdım belkide .!

0|0
    0|0
  • Şu an bulunduğum yere farklı yollardan geçerek gelirdim.

1|0
    0|0
    • Bende çok isterdim hem de çok ama malesef yok.şans bir kere verildi artık büyüdük ve şimdi geleceğe yeni ve güzel bir sayfa açma zamanı.geçmişmizii silerek bu zorda olsa...

• geçmişimizi silerek demek yanlış olur bence. geçmişimizi kabullenerek diyelim :)

• bak bu güzel oldu ammaaa :) seri katil değiliz sapık da değiliz ne yapacağımıza kendimiz karar veririz..Bu kolay bir şey aslında öyle de böyle de şu an yaşıyoruz az bie şey acılarımız dahi olsa ve ayaktayız.Buraya kadar geldiysen bundan sonra da yol alabilrsin demektir...

• büyümeden yok olmak isterdm.. çok bir numarası yokmuş bu yaşa gelmenin .. herşeyi en iyi anında bırakmak lazım

0|0
    0|0
  • Bu kabus olurdu heralde. Herşeyi yeniden yaşamak onca sınava yenide hazırlanmak...

İntihar ederdim bişeyde yaşayamazdım.

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 3

• misket oynardım :D

0|1
    0|0
  • yolda gördüğüm herkesin eteğini kaldırırdım. zamanın hiç yapmadım öyle şey içimde hep uktedir.

0|0
    0|0
  • Onları sevdiğimi söyleyemediğim insanlara bağıra bağıra " Seni seviyorum. " derdim.

0|0
    0|0
    • bende söylemek isterdim her gün hayalini kuruyorum ama hep orada asılı...Yavaş yavaş yaralar kabuk tutmaya başlıyor artık temiz ve güzel gelecek için herşey...

Yükleniyor...