Sevgilinizin kucağınızda uyuyabilmesi demek sevgi göstergesi midir? Fazlası da var.

Beni sevmediğini biliyorum en azından bunu hiç söylemedi. Ayrıldıktan sonra arkadaşça ilişkimize devam ettik. Bir gün otururken ayaykalarımın üşüdüğünü söyledim. Ayaklarımı ısıtmak için ovdu. Sonra kucağıma yattı. Uyuya kaldı. Bu beni sevdiğinimi yoksa benden faydalanmak istediğini mi gösterir. Saçlarıyla oynarken arada kollarımı sıkıyordu birkaç kezde kollarımdan öptü ben çekitincede gülümsedi. Cidden merak ediyorum.

0|1
9|29

En İyi Kız Görüşü

• Kesin birşey söyleyememekle beraber uyuyabiliyorsa kendini huzurlu hissettiğini söylenebiliriz. Faydalanmak istediğini sanmıyorum. Öbür türlü ilişkiye devam eder ve işlerini kolaylaştırırdı. Tabi beylerin cevabı daha etkili olur sanırım. :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Sevgili kucagında uyumak bazılarına göre sevgi göstergesi olabilir. ama herhangi bir erkek herhangi bir kızın kucagında uyur. bunu cok takma

Ama adam senin sevgilin. yaptıkları normal. sevmese sevgili olacagınızı düşünmüyorum.

Sevmedigini bilemezsin. sevmese nedens eninle?

Ayrılıgın arkadaşcası olamaz. ve arkadaşca kalınamaz

0|0
    0|0
  • sevgiyi kanitlamaz cok uykusu vardir ve senin yaninda kendini rahat hissediyordur uyumustur ama yinede sen temkinli ol ates barut hesabi.

0|0
    0|0
  • Sanırım gerçek olan sadece nefes aldığımız. Yediğimiz yemeklerimiz bile sahte. Ne komik değil mi? İnsan tamamıyle sahte bir dünyada her şeyiyle sahte bir yaşam sürüyor. İnanın kendi kendimizi kandırıyoruz. Hayatımız yalan olmuş.aslında herkes kısır bir döngü içinde herkes anını ve zamanını kurtarma peşinde çevremizde ağzının suyunu akıtıp aç kurt gibi bekleyen ve kendini tatmin etmek isteyen o kadar çok insan varki buda onlardan biri işte

0|0
    0|0
  • cok masum duyqularla kucaqına yatmıs uyuyakalmıs olabılır.. cunku senın yanında kendını huzurlu ve mutlu hıssedıodur.. bunu her nekadar sana söyleyemesede..

dıqer yandan baktıqın zaman kollarından öpmesı beynıne cınsel uyarı yollayıp bıraz yaramazlık yapmak ıstemıs olabılır.. ama bana sorarsan tamamen masum ve temız duyqularla kucaqına yatmıs ve uyuyakalmıs..

0|0
    0|0
  • bir zamanlar sevginle ateşlenen başımı dizlerinin yerine dayasaydım taşlara

bu şarkı aklıma geldi soruyu okuyunca :(

0|1
    0|0
  • seni seviyormus demek ki...

0|0
    0|0
  • Kalkmisin imani olmaz

0|0
    0|0
  • hisleri sabit olmayabilir bazen çok kısa gelgitler yaşanabilir.eski sevgiliyle arkadaş olmak zordur. zaman zaman eski hislere kapılmak ya da alışkanlıklara anlık dönüşler yaşanır. bazı zamanlar bende de olur eski sevgilime karşı ama içimden güler sakin olmamı tembihlerim kendime :)

0|0
    0|0
  • bazı erkekler sevgilerini belli etmezler... gözleri herşeyi anlatır... sen susda gözlerin konuşsun misali... gözler kalbin aynasıdır.. yalan nedir bilmez onlar...

0|0
    0|0
  • Bu soruyu aslında en iyi kendin yanıtlarsın . Çünkü o kişinin sadece bu durumla niyetini öğrenemezsin .. Profesyonel romantik görünmeye çalışan aslında faydalanmaya çalışan biriside olabilir , gayet romantik biriside olabilir . Fakat seni sevdiğini söylememiş olmasının hiçbir nedeni olamaz , seven sevgisiniz gizlemez .

0|0
    0|0
  • Uyuyan insan nasil faydallanacak ben onu anlamadim

0|0
    0|0
  • faydalanmak istiyo nokta

0|0
    0|0
  • Bak ne demişler:

Oh I wish we could go back to where we started,

Love, lost love, you're so cold, cold hearted,

The fire in your eyes gets me out of my mind,

How could it be, that you're so blind

0|0
    0|0
  • ewet bence senn kucagını kullanıyor uyumak için

düşünsene ya resmen kim bilir kac saat bekliyorsun ayagın uyusuyo felan

oooo neyse.

0|0
    0|0
  • sevgi göstergesi sevgilinin kucağında uyuması oturması atlaması amuda kalkması kızması kıskanması saçmalaması aklına ne geliyorsa sevgi göstergesidir bunu biz bilemeyiz sen hissedersin anlarsın senden iyi kimse bilemez

0|0
    0|0
  • hala nasıl karamsar olabiliosun anlayamadım seni :/ herşey apaçık ortada değil mi şu gözlerindeki perdeleri kaldır istersen ?

0|0
    0|0
  • Seviyor işte sevmese üzerine gelmeye ikna etmeye çalısırdı öyle masumca uyumazdı dizlerinde

0|0
    0|0
  • E sevmiş işte...

0|0
    0|0
  • uykusu olduğunu gösterir:D

0|0
    0|0
  • Kucağında uyumasaydı kesin yorum yapabilirdim :))

0|0
    0|0
  • Belki ayak fetişti vardır :P :D

0|0
    0|0
  • Uykusu gelmis uyumus:d

0|0
    0|0
  • Fazlasına bakmak lazım:) B

0|0
    0|0
  • Sevmediğiini biliyormuşsun yaklaştırma. Konuşma bile

0|0
    0|0
  • anlattıklarına gore seni seviyor.sen abazalara kulak verme.

0|0
    0|0
  • Kucağında uyuduysa adamın dibidir o adam .

0|0
    0|0
  • bence bu sevgi göstergesidir sana değer veriyor ve belkide geçmişini arıyordur

0|0
    0|0
  • sevgi ayağına başka şeyler peşinde.

0|0
    0|0
  • Bayik...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevmediğini biliyorsan ne olabilir başka?

0|0
    0|0
  • en azindan senden nefret etmiyor tiksinmiyorki rahat rahat uyumus gercekten :D öyle uyumak kolaymi yaa vay be :D belkide cok yorgundu :D ya da gercekten seviyor ve diyemiyor falan vs off bilemeyiz git sor sen ona en iyisi :D

0|0
    0|0
  • senden faydalanmya calısıyo hepsı bu.. senı cepte bılıyo cunku. uzak dur hıc knusma bıle. ay hıc anlamıyorum su ayrıldııktan sonra arkadas kalmayı.. nedır bu yaa ne sacma sapan bı olaydır abı bu..!

0|0
    0|1
  • erkek yavru bu sağ gösterip sol vurur :)

0|0
    0|0
  • sana değer verdiğini ve çok uykusu olduğunu gösterir. sevdiğini kanıtlamaz :)

0|0
    0|0
  • Cidden bunun yargisini mi yapiyorsun :/

0|0
    0|0
  • Hayır değil.

0|0
    0|1
  • kardeş siz nesiniz ben onu anlayamadım anlarsam soruyu da kafamda bir yere oturturum sanıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...