Hiç internetten tanuıştığınız biriyle görüştünüz mü?

aynı başlıktaki gibi soru açık arkadaşlar görüştüğünüz oldu mu hiç?

0|0
7|43

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• Arkadaşlıklar hemen hemen hepsi internette baslıyor artık. ve görüşmeyle ya devam ediyor ya da bitiveriyor.

0|0
    0|0
  • Facebook'tan birkaç arkadaşla toplaşıp buluşuyoruz arada sırada.

Bu yolla evlenen arkadaşlarım var, ve gayet mutlular. :)

0|0
    0|0
  • Evetşu anciktigim kiz arkadasimla internette tanistik 2 yildan fazla oluyo ilk ve son

0|0
    0|0
  • Evet. Genelde; Sohbetlerimiz çok uzamıştı, Yüz yüze görüşmek istedik, görüştük. Biriyle acayip kafadar arkadaş olduk. Fırsat buldukça görüşürüz, farklı şehirlerde olmamıza rağmen. Farklı zamanlarda tanıştığım iki hatunla da güzel şeyler yaşadık. Bir meslekdaş arkadaşla tanışmıştık, kısa dönem beraber çalıştık, birbirimizi istihdam ettik. Ama, bir kişiyle çok problem yaşamıştım, karakolluk bile olduk, onunla görüşmüyorum artık..

0|0
    0|0
  • evet secret cv'den biri cv'm için dönüş yaptı ve görüştük.

0|1
    0|0
  • bi gidin be arkadasım ,

0|0
    1|0
  • evet benim 3 kez oldu.. ilk mırc programında cet yapmıştık 6 ay... sonunda buluştum erkek cıktı:) acayip moralim bozulmuştu:(... o zamanlar msn camera v.s yoktu tabi :Pp

0|0
    0|0
  • Görüşcektim ama olmadi ..

0|0
    0|0
  • Nisan ortasında görüşeceğim de abartılacak bir şey yok. Ankara'da 1 gün gezilecek işte, çok sıradan. Ne o ne ben yalnızlıktan ölüyoruz, sadece bir gezinti arkadaşlığı. Kafalar uyuyorsa olur

0|0
    0|0
  • sanırım sendin hiçbir işim düzgündeğil sınavlar var çalışamıyorum sosyal hayatım yok felan...Tehlikeli sulardasın dikkat et

0|0
    0|0
  • evet cok ta güzel oluyor cünkü orda yaşanan orda yaşanıyor eğer hoşuna giderse tekrar yaşarsın sevgili olmana gerek yok kamerada birbirini görürsün hoşlanırsan görürşürsün bukadar basit

0|0
    0|0
  • tam adamına denk geldinn:D çok sakıncalı tehlikeli bir iş erkek olduğum halde tövbeliyim bidaha böyle şeylere:D

0|0
    0|0
  • oldu ama sevgili olarak değil. her iki cinsten de çok değerli arkadaşlarım oldu; :))

0|0
    0|0
  • Evet görüşmüştüm tabi aradan yıllar geçti

0|0
    0|0
  • evet bir kaç tane oldu

0|0
    0|0
  • Evet görüştüm gerçekten iyi bir insan bulmak çok zor kimin ne düşündüğünü bilemiyorsun bu genelde kızlar için geçerli birşey hemen kanıp inanıyorlar ama uzun süre bir arkadaşlık olursa eğer karşındaki iyi niyetliyse geçerli bu

0|0
    0|0
  • hiç kızla tanısmadım bir erkekle tanıstım çok iyi bir dost

0|0
    0|0
  • Evet oldu.

0|0
    0|0
  • evet 2000 li yıllarda bir internet sitesinde toplu buluşma olmuştu ve 1000 kilometre yol gidip o insanları canlı gördüm

0|0
    0|0
  • Sanal ortamın dünyamıza yansıttığı değişimden bahsediyorsun o kadr çok kişi cevap verecek ki suanda :)) şaşıracaksın belki

0|0
    0|0
  • evet görüştüm. cogu kez.

0|0
    0|0
  • görüştüm..Aşaık olupta ciddiyetli ilişkimde oldu tek gecelik kaçamakta..bakış açısı

0|0
    0|0
  • Görüştüm görüşmeye de devam ediyorum..

0|0
    0|0
  • Hea , bir kez oldu o da müstakbel karım <3

1|0
    0|0
  • nasıl görüşüyorlar lan ben niye görüşemiyorum hee ben sanaldan arkadaş edinmiyorum o da var :)))

0|0
    0|0
  • yok görüşmedim ama gözlerin çok güzel

0|0
    0|0
  • evytanıştık buluştuk gezdik eğlendik adı gülden şimdi en iyi kankim

0|0
    0|0
  • Senle görüşeydik iyiydi.

0|0
    0|0
  • eve..