Merhaba ark. Sizce Türkiye Basketbol Ligi takımları üniversiteler arası ligi ( unilig) takip edip oyuncu seçerlermi?

Merhaba arkadaşlar Sizce Türkiye Basketbol Ligi takımları üniversiteler arası ligi ( unilig) takip edip oyuncu seçerlermi? Örneğin ABD de NBA tak. College takımlarını takip edip oyuncu seçiliyor. Peki Türkiye de de takip edilir mi? Örneğin ben İstanbul Üniversitesi ne gitmek istiyorum. Peki tbl takımları özellikle ist. Daki darrulafaka doguş , ist. Bb, Beşiktaş gibi takımlar uniligde iyi oynayan oyuncuları takip ederler mi? Bilgisi olan olmayan herkesin yorumunu bekliyorum 😊

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok hayal kurmamak lazım Amerika değil burası maalesef kolej takımlarından yıldızlar çıksın.. Basketbol hayatın üniversite bitince ancak tribünden devam eder acı ama gerçek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• amerikadaki sistem bu ülkede yok onlarda lise düzeyinde bu yapılanma var ve üniversite düzeyinde, lise edüzeyinde ted ve pertevniyal okullarını basketbol takımları çok başarılıdır. İstanbul gitmek istediğin söyledin i. üni. bayan basketbol takımı maçlarını avcılar kapüsünde yapmaktadır ve tbml 1. ligindedir. iü nün besyo su çok faaldir bu konuda. sürekli konferanslar çok düzenliyorlar hep görüyorum. basketblo kuluplerini açık kaynak gibi düşün davet herkesedir ilgisi yeteneği olan onlara başvurur pozisyondadır. daçka ve efes ve diger kulupler in altyapılarına başvurman beklemeyip seni bulmalarından daha hızlı ve daha sonuç alınacak yöntemdir bence...

0|1
    0|0
  • Pertevniyal gibi kulüpler üniversite ve genç takimlara gözlemci yollar

0|0
    0|0
Yükleniyor...