Bir çok kız kaşar zannediliyor...

kızlar giyim kuşamına bakılarak kötü kız durumuna maruz kalıyor bir kızı tanımayan erkekler bile ona kötü kız diye bakabiliyor.bence namus kıyafetle alakalı değil .herkezin günana girmemek lazım sizin yorumlarınızı bekliyorum

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• ne açıklar gördük kendinden taviz vermeyen bide ne kapalılar gördum altında donu bile olmadan dolaşıp uzerine pardesu geçiren işi pişeren

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• açıkcası milletin düşüncesi pek umrum değil ağzının suyu akarak kızlara bakan tiplerin kızlara peynir yakıştırması yapması, sözde ahlak bekçilerinin damacanadan tahrik olması gibi örnekler olduğu için onun bunun söylemleri çokta ...

1|0
    0|0
  • Bazen gören kusurlu olduğu için görülen kusurluymuş gibi geliyor insana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kimse kimsenin namus bekçisi olamaz. Hür iradesi var herkesin. Hiç kimse hiç kimseye " şu şunu yapıyormuş " diye damga vuramaz. Kendimiz çok iyi insanlar oldukta elalem kaldı geriye.

3|1
    0|0
    • iftira en büyük günahtır zaten .bakıp güna giriyoz zaten bunu olsun yapmasınlar artık ..

• o türk erkekliğinin hayvanlığından kaynaklanıyo.bende yolda giderken güzel giyinimli bir bayana alıcı gözüyle bakarım ama durupta evine kadar takip etmem tecavüz girişiminde bulunmam .bizim zihniyetimizle alakalı

0|0
    0|0
  • bence herkes kendi işine baksın günahı falan bilmemde ben o düşüncedeki insanlarla da muhattap olmam yani arkadaşın biride bir defasında üniye giden tüm kızlar o...dur demişti direk bağlantıyı koparmıştım

0|0
    1|0
Yükleniyor...