Cüneyt Çakırın derbi performansı hakkında kritik yapabilecek olan var mı?

Öncelikle sunu belirteyim , #saygı çerçevesi içinde polemiğe girmeden kritik yapamayacak olanlar uzak dursun, amaç futbol namına birşeyler konuşmak

1- İlk golden önce verilen faul , doğru muydu?
2-Beckin yaptığı hareket kırmızı miydi?
3-Sarısı olduğu halde defalarca sert müdahale yapan Caner kırmızı görmeli miydi?
4-Sarı kartlı Volkan Şen yaptığı fauller sonrası Sosanin boğazını sıkması ikinci sari kartı gerektirir mi?
5-Ceza sahasında Topalın Olcaya yaptığı hareket penaltımıydı?
6-Marceloya çarpan pozisyon penaltımıydı?

1|1
2|13

En İyi Kız Görüşü

• 1- Faul yanlıştı, o faul maçın skorunu değistirdi !
    2- Sarı civcivimin yaptığı hareket faul değildi orada çok açık bir şekilde topa müdahale var.
    3- Caner kırmızı görmeliydi Eyyamcı atamadı onu bir türlü.
    4- Kusura bakmayın ama ben Sosa fanatiğiyim ayrıca ve o bacım çocuğunun topu atması ve Sosa' nın boğazını sıkması/yumruk atması kesinlikle sarı kart.
    5- Evet penaltı.
    6- Evet penaltı.
    BURADAN ANLAŞILIYOR Kİ MAÇ RESMEN BEŞİKTAŞ ALEYHİNE !!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Deniz Ateş Bitnel daha az belli etti :D neyi demiyim anladınız
    1:Faul değil
    2:Sarı kart.
    3:Bölgesel amatörden hakem getir 3 kere oyundan atardı
    4:Sosa kart doğru şen yumruk attı sarı ama volkana tavır almalıydı cüneyt
    5:Değil
    6:Değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk golde ben faullük bit hareket görmedim Eyyamcı Cüneyt bambaşka açıdan baktı sanırım.

Beck ayağını topa yükseltmişti volkan dibine girdi o esnada yapabileceği bir şey yoktu. Yer çekimine karşı gelemiyoruz henüz.

0|1
    0|0
    • Uyanıklar sadece Beckin müdahale anını göstererek algı yanılması yapıyorlar

• Bu tavırda devam ederse Fikret Orman taraftarın güvenini kaybeder sonunda. Stad önemli eyvallah ama sportif başarı şart bu taraftar bunu hak ediyor. Daha dişli bir başkanımız olsa diye düşünmeye itmemeli bizi. O savunmadıkça taraftar tahrik olupaclarda küfür ediyor. Süleyman Seba ki tribünler Ali Şen'e küfür ederken tribünün ortasına gidip oturmuş kötü tezahüratı engellemiş adam bunu Ali Şen kendi açıkladı. Biraz şeref haysiyet olsa bugünkü sahne yaşanmazdı. İnanılmaz sinirliyim. Maç filan gözümde değil o serseriler Sebaya küfür etme cesaretini buldu ya çok sinirliyim.

• Lefter bugün küfür edenleri görse önce kendi yüzlerine tükürürdü ne diyelim herkes kendine yakışanı yapar ama hesap sorulur

Erkekler Ne Diyor 12

• Golden önceki faul taraftar baskısıyla verildi.
    Kırmızı çok ağır olurdu.
    Canerin oyun akışında faulleri göze batmadı verilmemesi normal görülebilir.
    Sosa , Volkan Şen kırmızı.
    Penaltı ağır olabilirdi. Derbide öyle penaltı çalınmaz. Zira iki oyuncuda topa bakıyordu.
    Penaltı değildi. Direkt olarak göğüs kafesine çarpıyor.

0|1
    0|0
  • aslinda Cüneyt Cakir nedense Avrupada farkli Türkiyede farkli mac yönetiyor sanirim taraftarin etkisinde kaldi

0|1
    0|0
  • Anasına sövcem şimdi olmayacak

0|1
    0|0
  • Bakın benim gözlem gücüm mükemmeldir, bu adamın bırakın şampiyonlar liginde ya da derbilerde görev almasını hakemlikten atılması lazım, fıtbolda sabri neyse hakemlikte de bu adam öyle. Maçı izlemedim ama kesin mahvetmiştir.

Cayırt

1|1
    0|0
  • İlk gol öncesi faul hakemin niyetini gösteriyor onu veriyorsa olcaya yapılan da penaltı olmalı
    Marcelonun göğüs sağ üste çarptı penaltı değil
    Caner 4 sarı görmesi gerekirken 1 tane gördü
    Volkan şenin sosaya yaptığı kırmızı
    Volkan Becke hamle yaptığı için mecburen Beckin aşağı inecek ayağının altında kaldı
    Fenerin galibiyetini şansa bırakmamışlar

0|1
    0|0
  • 1. faul yanlıstı
    2. beck atılmalıydı
    3. caner fefalarca atılması lazımdı
    4. volkan şen garanti atılmalıydı
    5. olcayın pozısyonu penaltıydı
    6. marcelonun pozısyonu penaltı degıldı

0|1
    0|0
  • Fena yönetmedi bence daha kötüler ini de gördük

0|1
    0|0
  • Iyi yonetti.

0|1
    0|0
  • ilk pozisyon a benzer bir cok pozisyon oluyor ligde
    beck in hareket kasitli kirmizi bile verilebilirdi
    canerin il sarisi derbinin havasindan ötürü agir oldugundan kırmızı cikartamadi
    sosanin pozisyon da sosa hatali tahrik var gelip temas eden sosa
    topalin pozisyonu tekrat tekrar izle olcay topalin gelisini izleyip o yone yoneliyor hakeme yedirmeye calisti
    marcelo degilde rvp nin pozisyon penaltı idi

0|0
    0|0
    • ayrica canerin atilmayisi ersan in ilk yaridaki macta atılmayisinin dieti olsun

• Federasyonun basindaki şahıs kupa bizm lig sizinci tayfadan olduğu icin olayin ustu dumanli olabiliyor

• O adamın bize faydasından çok zararı oldu boyle de devam eder , gs nin kollanmasıni bile Beşiktaşa bağladın , zerre anlamıyorsun demek ki bu islerden

• İşin özeti Cüneyt Çakır bizi Doğradı

0|1
    0|0
  • İlk golün faulü doğruydu bence. Genel anlamda ufak tefek hatalar vardı ama çok güzel bir maç oldu. Çok ağır bir yanlış karar yoktu her iki takım adına da.

0|0
    0|0
  • bence sıkıntı yok yenildik şampiyonluk bitti

0|0
    0|0
    • Eksik maçı alırsak lideriz , şampiyon olmaları için puan kaybetmesini bekleyecekler biz kendi maçlarımıza bakacağız , bu kadar kolay pes etmeyin

• Lobiler yayıncı kuruluş vs. olaylarında haklısın ama büyük takım değil diyemezsin. Son birkaç yılki başarısızlıklar 113 yıllık tarihi etkilemez , sarışın kardeşler büyük değilsiniz algısını yaymaya çalışıyor oyuna gelmeyin. Beşiktaş şampiyon olmak istiyorsa hakemi de federasyonu da yenmek zorunda o yüzden diğerlerine göre zorlanıyoruz. Bu sene yine gsnin umudu yok ne hale geldiler ortada orada kazanıp şampiyon oluruz ben hiç olmadığı kadar çok inanıyorum fb 3 kulvarı kaldıramayacak

• tamam işte abicim o algı sadece sagda kalsa eyw )) gerçekten mücadele çok zor heryerde zaten abi 89-90-91 bu 3 yıl arka arkaya hariç nezaman 2yıl arka arkaya şampiyon olduk? yani bizim eski halimizde böyleydi bence yunanistana aek ispanyada atletico almanyada schalke portkezide sporting gibi? aslında benim bir fikrim var? bizim büyük olmamız için

Yükleniyor...