Hayattan zevk almadığınızı hissetiginiz an ne yaptınız ? hala hayattan zevk alamayan var mı?

Hayattan zevk almadığınızı hissetiginiz an ne yaptınız ? kendinizi nasıl topladınız ya da nasıl toplıyamadınız ?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• toparlayamadım valla.

0|0
    0|0
    • peki naptın toparlamak için ? kötü olmaya çalıştınmı en basitinden :)

• hayvanları sevmek insanları sevmekten daha mantıklı mesela :)

• ben zaten öyle yapıyorum cidden bak insanları hobi olarak bile sevemiyorum :))

Kızlar Ne Diyor 6

• hayattan zevk aldigimi hic hatirlamiyorum. ve ne yapim iste yasayip gidiyoruz bunada sükür

1|0
    0|0
  • 7 aydır bu sekildeyim ve toplayamıyorum varsa toplayan yardımcı olsun yani resmen yasayan ölü misali durumdayım bende

1|0
    0|0
  • küçük yeğenimin bana olan sevgisini aklıma getiriyorum. Yada hastanelerde benim gibi sağlıklı olabilmek için çırpınan insanların hayata tutunmaya çalıştıklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • hayatı yaşamayı çok seviyorum

umarım hayatın değerini anlarsınız

0|0
    0|0
  • Ben hissetmek için yürürüm, ama bazen insan ne müziği, ne hayatı, ne yüzüne çarpan rüzgarı ne de üşüdüğünü hissediyo.Çok sık yaşarım, ve her seferinde dua ediyorum geçecek inş..

0|0
    0|0
  • yok biz hepimiz alıyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç bir bokun önemi kalmıyor. " Bu ne lan böyle " moduna giriyor insan ve bir daha çıkamıyor. Çözüm yolunu söylerse sana birileri burda, banada mesajla yollayıver.

0|0
    0|0
  • kendime sordum "hayattan zevk almak istiyor musun" diye "yataktan kalkmam gerekecek mi" diye sordu. "evet" dedim. "s***r et" dedi. böyle kaldık sonra

0|0
    0|0
  • öylede böylede giden zaman kendi zamanın degerini bil

0|0
    0|0
  • Bir ara tamamen boşlukta gibiydim ne yaptım dersen alkollü azaltım,düzgün bir sevgili buldum,yeni bir hayvan sahiplendim zamanla tekrar hayattan zevk alamaya başladım.

0|0
    0|0
  • uzun zamandır hayatım dibe doru gidiyor tam durdu diyorum daha hızlı dibe batıyor artık cehennme doğru gidiyorum sonum hayrola

0|0
    0|0
  • şu an hayattan zevk almıyorum ve bir türlü kendimi toparlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • intihar ettim ölemedim. tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...