Bir kızdan hoşlansanız ve onu tanımasanız ilk adımı siz mi atarsınız yoksa ondan mı beklerdiniz?B

koç burcu erkekleri özellikle size sorum bir kızdan hoşlansanız ve onu tanımasanız ilk adımı sızmı atarsınız yoksa ondanmı beklerdiniz nasıl belli ederdiniz ya da sevmiyosanız tavrınız ne olurdu ...

Heeeeeeey erkekler bakın burayaa

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Nelerden medet umuyorsun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Koç burcuyum, ilk önce biraz edalı olmalı, benden hoşlandığını belli etmeli, samimi olmalı güzel bakmalı. Sonra ben açılırım kendisine hoşlanıyorsam. Soğuk nevaleden hoşlanmaz koç erkeği. En azından ben öyleyim.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum okulda bakıstıgım bı cocuk var hoslanıyomu hoslamıyomu bılmıyorum tam olarak ekledım faceden ama konusmadık hala konusmuyoda anlamadım kı

• Koçum ben :S Öyle bir dangalaklık yapmam. Gidip tanışayım, muhabbeti açayım falan olaylarına girmem. Varsa yoksa bakışırım o kadar.

0|0
    0|0
  • sevmiyorsam hiç oralı olmam hoşlanıyorsam etrafında dolanır ilgisini çekmek isterim seviyorsam yapışırım..

0|0
    0|0
  • Bende koç burcuyum.Gidip direkt söylemem ama ürkütmeden tanışırım.Bir süre bana alışmasını bekler ve uygun zamanda söylerim

0|0
    0|0
  • ilk adımı ondan beklerim

0|0
    0|0
  • ben koç burcuyum ama ilk adımı zor atardım sanırım.sevmiyorsamda onun olduğu ortamlara girmemeye gayret gösterirdim

0|0
    0|0
  • burçlar tamam bazen genel olarak tutuyor da bu kadar spesifik bir durumda burç olayına girme bence :D

0|0
    0|0
    • offff oo zaman kendine göre cevap ver :)

• allahııııııım :D

• mesela sadece o an o ortamda görebilceksem o kızı ve gerçekten hoşlandıysam direk atlar ve hoşlandığımı söylerim :D ve sonuç hiç iyi olmaz sapık falan sanar ciddi olmadığımı düşünür vs :D ama ortam sabitse, mesela okul gibi ozaman normal arkadaş gibi tanışırım önce.

• Herkez koç olur şimdi

1|0
    0|0
  • ne burç meraklısı varmış arkadaş direkt erkekler diyemiyomusun :))))

0|0
    0|0
  • ilk deparı ondan beklerim..

0|0
    0|0
  • boynuzlu burclarla taklmıyom :D

0|0
    0|0
    • sen ne diyosun ya

• makra yapıyom boynuzlu burc ne bilem nasıl davranacan görmüyonmu boynuzları var

• burçlara takılma bence

0|0
    0|0
    • aynı sekılde sende

• onun için demedim aptal madem burcun o değil kendine göre konus o zaman dedim

• her zaman hatayı kendinde aramak lazım ..

• belli ederim eğer olumlu işareti görürsem konuşurum

0|0
    0|0
  • Boga erkegi olmazmi:ddd

0|0
    0|0
  • zamana bırakacaksın canim birşey varsa o kendiliğinden oluşur zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...