Spor salonlari hakkinda soru sorabilir miyim?

Spor salonuna gittigimde acayip bir atmosfer var. Herkes turabi gibi falan. Buralarda aletler doluysa falan kavga oluyor mu nasil anlasiyosunuz? Valla ben bir deneyim dedim korktum ortamdan.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ürkmeni gerektirecek bir şey yok ortada. Bazı şeyler göründüğü gibi değildir. Tam tersi gayet sıcak ve huzurlu bir ortamdır spor salonları :)

0|0
    0|0
    • Mesela o iri adamlarla bir tartisma yasasam hic sansim yok :)

• Aletler falan doluysa nasil oluyor peki? Biraz daha bilgilendirirsen ve on yargimi kirarsan cok mutlu olurum

• Örneğin göğüs için bench press yapıcaksın, ama tüm yerler dolu.. Orada yapan kişiye diyiceksinki kaç setin kaldı falan diye. Ya birdir ya ikidir ya üçtür ya da yeni başladım falan der.. Sende diyiceksin işte, dönüşümlü olarak yapabilir miyiz kardeşim, abi vs. Dönüşüm demek, bir sen bir o sıra sıra yapmak yani. Ssn yaparken o dinlenmiş oluyor, o yaparkende sen. Ayrıca zaten spor salonuna gittiğinde eğitmen hoca herneyse işte.. Onlara da sorabilirsin rahatlıkla aklını kurcalayan şeyleri. Spor iyidir ya, her yönden iyidir yani :)👍 Hiç olmazsa hayatına yenilik gelmiş oluyo fena mı:D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Ortamda benim gibiler varsa korkma hepsi toroman gibi elemanların ama bana abi çekiyorlar 😆 profesyonel builderım akıl danışıyorlar 😆 ağırlığını koy kimseye abi deme birşey olmaz yaşça küçük olsanda kardeş kuzen falan gibi hitap et

0|0
    0|0
  • O adamlar çoğunlukla erkek seviyor dikkat et benim bir arkadas anlatiyordu çocuğu fena becermisler 5 kişi

0|0
    0|0
  • Daha rastlamadım kavgaya

0|0
    0|0
Yükleniyor...