Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugün oynanan Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi hakkında düşünceleriniz neler?
Sizce bu skor adaletli oldumu?

0|1
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü oynadık yenildik bu kadar Fbyi tebrik ederim. Kartlar falan diyorlar ben bıktım artık kart konuşmaktan çıkacaktın adam gibi topunu oynayacaksın yeneceksin. Ben takım iyi değil demiştim zaten son haftalar sonuçta bu oldu. Umarım kısa zamanda toparlanırlar.

0|0
    0|0
    • kısmen katılıyorum ilk yarı beşiktaş kötüydü ama bunda fenerin erken gol atması ve çok iyi mücadele etmesi bizim etkili oyuncularımızı çok iyi kontrol etmeleride etkliydi ikinci yarı beşiktaş oldukça iyiydi bariz şekilde fenerbahçe de n üstündük volkan o pozisyonlarda kurtaramasa 4 veya 5 tane gol yerdi fener ayrıca hatırlarsanız bir topumuz direkten döndü atiba nının yanılmıyorsam mario gomez çok net bir pozisyonu atamadı ve son dakiklaarda cenk kafayala yüzde yüzlük gol pozisyonunu atamadı ikinci yarı fener kesinlikle bizden fark edilir şekilde kötüydü ilk yarıda tam tersi...

• @freewilly zaten neden şenol hocada olcay gibi kalasta ısrar ediyor anlamıyorum kerimi koy daha iyi verim alırsın geçtim töreyi ama inat etti mi ediyor o da.

• evet arkadaşımda aynen sizin gibi söyledi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Faul olmayan pozisyonda faul verip maçın başında yenilen golle morali bozup Caner ve Volkan Sen kırmızı, kaleci Volkan da sari görmeden bitirdi bravo Cüneyt Çakır

Kaybedilen birşey yok sadece ipi erken çekememiş olduk Trabzonu yenince yine alırız liderliği

2|0
    0|0
  • hacı maçı izlemedim ama bi' taraf tutulmuş diyorlar.. tabiiki bunu yendiğimiz için Fenerbahçe lehine suçlamalar baş göstermiş ama ben onu bunu bilmem bunca zaman hakemin desteğiyle yürüyenler Şu an tökezliyor. #Şampiyon #Fenerbahçe

1|2
    0|0
    • genelde gslilee taraflı falan diyolar cüneyt çakır maçı tolere itti iki taraf adına kırmızı kullanmamaya çalıştı bıraksınlar algı operasyonunu tek tek pozisyonlara baksak bjk zararlı çakar

• @ali_1993 aynen müdür.

• Hakem konusunda net bir yorumum yok ama ikili mücadelelerde fenerden yana kullandığını düşünüyorum fakat maçın dengesini değiştirecek şekilde olmadı sanki ilk goldeki faul olmadığını söylüyor arkadaşlar bu da önemli ama fener çok daha iyi oynadı daha doğrusu çok iyi basıp mücadele ettiler ama il yarı sadece ikinci yarı bence tamamen yorulup beşiktaşa bıraktılar 10 dakikada 6 tane şut attı beşiktaş net gol pozisyonuydu hepsi

• Beşiktaşda yönetim zaafiyeti yaşıyor sen devre arasında iyi teklif var diye ersanı satarsan savunman otoban olur

0|3
    0|0
  • Beşiktaşlyım öncelikle Fenerbahçe y i tebrik ederim özellikle ilk yarı çok büyük mücadele verdiler ve beşiktaştan üstündüler ama bir çok pozisyona girmerlerine rağmen şut atamadılar yaratamadılar son vuruşu bir türlü çok hızlı çıktılar çok iyi kapanıp ama net gol pozisyonları hep beşiktaştan geld ikinci yarı tamamen tam tersi oldu bunda bence fenerbahçe inin ilk yarıda göstermiş olduğu mücadelede etkiliydi tam 4 net pozisyonu beşiktaş atamadı kaleci hepsini kurtardı volkan demirel çok başarılıydı bence maçın ve fenerbahçe nin en iyi oyuncusuydu kendisini bir beşiktaşlı olarak tebrik ederim sosa oğuzhan kötüydü özelli, kle sosa çok kötü vasatında altında bir performans sergiledi maçı beşiktaş alabilridi veya beaberede bitebilirdi skor yanıltmasın fenerbahçe çok iyi oynamadı sadece ilk yarı çok iyi bir oyun daha doğrusu çok iyi savunma mücadele hızlı hücuma çıkış son vuruş eksiği var fenerbahçe de bu da ilginç beşiktaşın kuvvetli yönü bir de organizasyon eksikliği var orta sahası geriden çıkıyorlar bu yetersiz yoksa bunları yapsalar şu an şampiyon olurlardı savunması ve de özellikle kalecileri bizden çok üstün diğer bölgelerde hayır bir kaç isim iyi caner alper ve bugün golü atan volkan volkan çok mücadele etti ama onun dışında çok etkili değildi golü atması dışında tekrar tebrik ederim fenerbahçe yi.

0|0
    0|0
  • Maçı bir GS taraftarı olarak tarafsız izledim. Kesinlikle Beşiktaşın hakkı yenildi. Belki de Cüneyt Çakır bu sezonki en kötü maçını yönetti. Verilmeyen bir kırmızı kart ve bir penaltı var. Beşiktaşın korkak oyununu katmıyorum. Bu maçın hakki 0 - 0 dı. Ama yinede Tebrikler fenerbahçe.

0|1
    0|0
  • catir catir Fenerbahçe nin hakki ilk. goldeki faulde. tonla oluyor ama golle. falan sonuclanmadigindan dillendirilmiyor biz barcanin tr subesiyiz diyen takim boyle basit bahaneye sığınmamali ilk. yarida 4 olacam mac ezici. oyun ustunlugu gol vuruşu eksikliginden milletin diline dustu

0|0
    0|0
  • şey.. pardon... koyduk mu?

1|1
    0|0
  • Sonuç en başından zaten belliydi ama yinede keyifli bir maçtı...

1|1
    0|0
  • kaybetmeyi haketmedik..
    bu kadar pozisyona girip kaçırmamalıydık

0|1
    0|0
  • Maçın 2. dakikasında cünet bir faul yaratıp fenere gol attordı onu bir yana bırak, maç 0-0 gitse Beşiktaş kontralarla büyük fark atardı, maçı dengelemek için mutlaka fenere maç başı gol attırmak lazımdı onda bir tarafa bırak, Olcaya yapılan harekete gördüğü halde penaltı veremedi, onuda bırak...
    Yahu bu volkan şen ve caner erkin maçı nasıl kırmızı görmeden tamamladı onu anlayamadım. cüneytin fenerli oldugunu bilmeyen yok ta cüneyt eskiden ince kıyım yapardı ama bu maçta kariyerini hiçe sayarak açıktan kötü niyetini ortaya koydu.
    Benim saydıgım, sarı kartlaarı oldugu halde, volkan 5 kez caner ise 3 kez sarı kartı hakketti ama cüneyt gördüğü halde vermedi.
    Cüneyt aslında çok iyi bir hakem ama iyi niyetli bir hakem değil, zaten sorunda burda.
    Tayyip-fenerasyon, tüpçü-mhk-cüneyt hiyerarşisi içinde o da üstüne düşen görevi yerine getiriyor sadece.
    Hani derler ya "emir demiri keser"

1|3
    0|0
    • Aynen öyle

• @freewilly ileride beceriksizlik hat safhadaydı

• Bu cok sacma bir düsunce bnca cüneyt cakır gördgnü calmaya ve macı 22 kisiyle tamamlamaya calıstı o kadar
      Neymis uydurma faulle fenere gol attrms faulü vermese baska faulde yne öyle bir gol atardk besiktasa da verseydi o da mı atcaktı yani cünyt cakır sadce yanlıs bir faul verdi gol ilmayan bir pozisyona gol vermediki feneri tutsaydi beck i zaten atardı
      Ayrca ilk yarıdaki macı hatrlarsan o macta gomez alvesi cekti önüne gecip gol attı ve ilk gol de ersan ofsaytti

Yükleniyor...